Na Mazury samolotem. Ryanair otworzy latem nowe połączenia. Przełożenie lotu dwa razy za darmo

Ryanair poinformował we wtorek o uruchomieniu latem tego roku nowego połączenia. Od 2 lipca dwa razy w tygodniu podróżować będzie można na trasie Wrocław-Olsztyn Mazury. Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.
Zobacz wideo Cimoszewicz: Opozycja powinna zadać rządowi publicznie dziesiątki pytań dotyczących planu odbudowy

Ryanair podkreśla w komunikacie, że pasażerowie mogą już teraz dokonywać rezerwacji. Przewoźnik poinformował też, że wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 113 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do niedzieli 21 marca.

Ryanair otwiera nową linię. Z Wrocławia na Mazury. Rezerwację można zmieniać z darmo

"Jeśli klienci będą musieli - z uwagi na sytuację związaną z epidemią COVID-19 - zmienić datę podroży, będą mogli to zrobić dwukrotnie - aż do 31 października - w ramach zero złotych opłaty za zmianę" - wyjaśniła Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu  Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej. 

"Rozkład lotów będzie sprzyjać mieszkańcom dwóch, niemal skrajnie oddalonych od siebie regionów, by choćby spędzić udany weekend. Nowa destynacja to bardzo dobry krok ku odmrażaniu działalności naszego regionalnego lotniska" - powiedział z kolei Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego".

Jarosław Sztucki, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Portu Lotniczego Wrocław S.A. podkreślił, że w ofercie przewoźnika jest już Gdańsk "A zatem osoby planujące tegoroczny urlop w Polsce, nad Bałtykiem lub na Mazurach, otrzymują znakomitą propozycję bezpiecznej, szybkiej i wygodnej podróży do jednych z najbardziej atrakcyjnych regionów kraju" - stwierdził. 

Ryanair ogłasza kolejne trzy połączenia z Polski

16 marca irlandzki gigant zapowiedział też uruchomienie innych tras. Chodzi o trzy międzynarodowe połączenia do Wielkiej Brytanii, Czech oraz Norwegii. Będą realizowane od 2 lipca. 

Loty Warszawa Modlin - Praga - będą odbywać się dwa razy w tygodniu, Katowice - Oslo, cztery razy w tygodniu, a Poznań - Birmingham dwa razy w tygodniu. I w tym wypadku do 31 października rezerwacje będzie można dwukrotnie zmienić. 

Więcej o: