Wizz Air uruchomi nowe połączenia. Z Polski polecimy do popularnych regionów w Grecji i Chorwacji

Wizz Air uruchomi w czerwcu pięć nowych tras z trzech polskich lotnisk w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Samoloty przewoźnika zabiorą pasażerów do popularnych zagranicznych miejsc turystycznych.
Zobacz wideo Koronawirus bije w gospodarkę i turystykę. Może zepsuć wakacje i wyhamować gospodarkę

Wizz Air, węgierskie tanie linie lotnicze już w połowie czerwca uruchomią nowe wakacyjne loty do Heraklionu, Salonik, Prewezy i na wyspę Santorini w Grecji oraz do chorwackiego Splitu.

Wizz Air obsłuży loty do grackich miast 

Węgierski przewoźnik będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu loty z Gdańska do Heraklionu i Santorini, z Krakowa do chorwackiego Splitu oraz z Warszawy do Salonik i Prewezy.

Dziś z radością podkreślamy nasze silne zaangażowanie w Polsce, ogłaszając pięć nowych tras z Warszawy, Gdańska i Krakowa do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air, dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie - powiedziała manager ds. komunikacji korporacyjnej Paulina Gosk, którą cytuje serwis Wyborcza.biz.

Wizz Air zapowiada loty z Polski na trzy greckie wyspy

W poniedziałek, Wizz Air zapowiedział również, że w sezonie letnim uruchomione zostaną kolejne letnie kierunki. Od 13 czerwca, z Lotniska Chopina w Warszawie będzie można polecieć na trzy popularne greckie wyspy - Kretę, Rodos i Zakynthos.

Więcej o: