Ryanair ogłosił nowy rozkład lotów. 23 nowe trasy i 700 lotów tygodniowo

Ryanair w sezonie letnim będzie latał z Polski na 240 trasach, z czego 23 to nowe połączenia. Irlandzki przewodnik ma wykonywać 700 lotów tygodniowo. Można dwukrotnie zmienić termin bez dodatkowych opłat.

Branża lotnicza była jedną z najbardziej dotkniętych przez pandemię koronawirusa. Przez wiele tygodni loty były w ogóle wstrzymane. Szansą na odrodzenie sektora już tego lata są szczepienia prowadzone na całym świecie. 

Zobacz wideo Stewardesa Justyna Kłęk opowiada o tajnikach swojego zawodu

Ryanair ogłasza połączenia na lato 2021

Ryanair mimo problemów latem otworzy aż 23 nowe połączenia z Polski, informuje branżowy portal pasazer.com. Wśród nowych tras znalazło się siedem połączeń z lotniska Warszawa-Modlin (Koszyce, Praga, Rodos, Zadar, Bari, Katania, Zakynthos), cztery z Gdańska (Zadar, Santorini, Chania, Billund), cztery z Poznania (Birmingham, Wenecja-Treviso, Pula, Lwów) dwa z Krakowa (Santorini i Korfu) oraz dwa z Katowic (Trapani i Oslo-Gardermoen).

Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, z radością ogłaszamy nasz rozszerzony rozkład lotów z Polski na lato 2021, obejmujący ponad 700 lotów tygodniowo na 240 trasach, w tym 23 nowych, do popularnych miejsc docelowych. Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie przesunąć termin podróży w ramach 0 złotych opłaty za zmianę do końca października 2021 roku 

- powiedział Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, linii wchodzącej w skład Grupy Ryanair. W Polsce bazować będzie 31 samolotów irlandzkich linii lotniczych.

Promocja na loty Ryanair

Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził promocyjną ofertę. Bilety na podróż w terminie do końca października można kupić już od 89 zł. Promocja trwa jednak tylko do piątku 23 kwietnia do północy. Szczegóły - na stronie przewoźnika. 

Więcej o: