Promocja na piwo. Lidl, Biedronka, Carrefour rozdają gratisowe butelki. Nawet do 8 piw za darmo

Promocja na piwo w najbliższy weekend będzie obowiązywała w Lidlu, Biedronce oraz Kauflandzie. Wciąż trwa też promocja Carrefoura. Wszystkie sklepy rozdają darmowe butelki trunku. Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby je otrzymać.

Piwo w promocji to w ostatnim czasie stały element gazetek sieci handlowych. Na najbliższy weekend gratisowe butelki trunku przygotowały aż cztery sieci. 

Piwo w Lidlu

Lidl wraca z promocją 4+4 gratis. Przy zakupie czterech butelek, cztery najtańsze otrzymamy za darmo. Promocja obejmuje wszystkie piwa butelkowane, także kraftowe oraz bezalkoholowe i obowiązuje w piątek i sobotę 9, oraz 10 lipca. Żeby z niej skorzystać, należy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus. 

Promocja na piwo Biedronka

W Biedronce promocja ma na celu promocję recyklingu. Przy zakupie 20 piw, dwa najtańsze otrzymamy gratis. Biedronka jednak przypomina, że kolejne 10 zł możemy oszczędzić, jeśli zdecydujemy się oddać wszystkie zakupione butelki z powrotem do sklepu. Za każdą otrzymamy bowiem 50 groszy kaucji. 

Kaufland. Gratisowe piwo

W Kauflandzie przy zakupie 20 butelek, czyli pełnej kraty, osiem piw otrzymamy za darmo. Promocja obejmuje jednak tylko piwa marki Namysłów, Kasztelan oraz Warka. Kupując jednak po 12 piw każdej marki, łącznie otrzymamy 24 piwa za darmo. Z rabatu na 40 proc. wartości piwa można skorzystać tylko w sobotę 10 lipca. 

Piwo za grosz w Carrefourze

To ostatni weekend promocji na piwo z okazji Euro 2020 w Carrefourze. Do 11 lipca można "Stworzyć własną 11t-kę". Kupując 11 butelek piwa, trzy najtańsze otrzymamy za 1 grosz. Promocję należy  aktywować w aplikacji Mój Carrefour. Co ważne, dotyczy ona tylko piw w butelkach zwrotnych. Carrefour przypomina też, że przy zwrocie nie potrzeba już okazywać paragonu. 

Zobacz wideo Nieoczywiste korzyści płynące z bankowości internetowej
Więcej o: