Polsat Go. Nowy darmowy serwis streamingowy ruszy jeszcze w sierpniu

Polsat Go, darmowy serwis streamingowy ma wystartować już w sierpniu. Natomiast Polsat Box Go ma ruszyć we wrześniu, zastępując Iplę i Cyfrowy Polsat Go.
Zobacz wideo Jak wcześnie młodzi powinni zainteresować się swoimi przyszłymi emeryturami? [Q&A]

Polsat Go to nowy serwis i aplikacja z programami Telewizji Polsat w modelu reklamowym. Natomiast Polsat Box Go jest modelem abonamentowym bez reklam i ma zastąpić serwis Ipla oraz Cyfrowy Polsat Go (CP Go). Polsat Box Go ma oferować dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych, programów sportowych, rozrywkowych, informacyjnych, filmów i seriali. Obydwa serwisy mają także zyskać nowe funkcje oraz nową szatę graficzną.

Xiaomi otwiera studio filmowe. Telewizory Xiaomi będą pokazywać filmy od Xiaomi (zdjęcie ilustracyjne)Xiaomi otwiera studio filmowe. Telewizory Xiaomi pokażą filmy od Xiaomi?

Wkrótce ruszy darmowy Polsat Go

Polsat Go, czyli nowy darmowy serwis ma wystartować już w sierpniu bieżącego roku. Będzie on dostępny pod adresem polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV. Nowe aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV - czytamy w komunikacie prasowym.

Natomiast Polsat Box Go ma zostać uruchomiony we wrześniu. Będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, a także na dekoderach. W przypadku serwisu Ipla konieczne będzie pobranie nowej aplikacji Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat Go zaktualizuje się automatycznie do wersji Polsat Box Go.

Rynek telewizorów w Polsce (zdjęcie ilustracyjne)Jakie telewizory kupują Polacy? "W 2020 najwięcej modeli 55-calowych"

Wyniki Grupy Polsat Plus za I kwartał 2021 r.

Polsat jest popularnym, polskim kanałem telewizyjnym, działającym od 5 grudnia 1992 roku, który jako pierwszy kanał komercyjny otrzymał koncesję na nadawanie ogólnopolskie. Właścicielem i głównym założycielem stacji jest Zygmunt Solorz-Żak.

Grupa Polsat jest obecna z oferowanymi usługami w prawie co drugim domu w Polsce. Mieszkańcy Polski korzystają z ponad 18 milionów usług internetu i telefonii grupy, a jej programy ogląda codziennie prawie 20 milionów ludzi. Według danych z I kwartału 2021 r., przychody grupy wzrosły do blisko 3 mld zł, wynik EBITDA do ok. 1,1 mld zł, a zysk netto do poziomu 390 mln zł.

Więcej o: