Polsat Go. Nowy darmowy serwis streamingowy ruszy jeszcze w sierpniu

Polsat Go, darmowy serwis streamingowy ma wystartować już w sierpniu. Natomiast Polsat Box Go ma ruszyć we wrześniu, zastępując Iplę i Cyfrowy Polsat Go.
Zobacz wideo Jak wcześnie młodzi powinni zainteresować się swoimi przyszłymi emeryturami? [Q&A]

Polsat Go to nowy serwis i aplikacja z programami Telewizji Polsat w modelu reklamowym. Natomiast Polsat Box Go jest modelem abonamentowym bez reklam i ma zastąpić serwis Ipla oraz Cyfrowy Polsat Go (CP Go). Polsat Box Go ma oferować dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych, programów sportowych, rozrywkowych, informacyjnych, filmów i seriali. Obydwa serwisy mają także zyskać nowe funkcje oraz nową szatę graficzną.

Wkrótce ruszy darmowy Polsat Go

Polsat Go, czyli nowy darmowy serwis ma wystartować już w sierpniu bieżącego roku. Będzie on dostępny pod adresem polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV. Nowe aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV - czytamy w komunikacie prasowym.

Natomiast Polsat Box Go ma zostać uruchomiony we wrześniu. Będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, a także na dekoderach. W przypadku serwisu Ipla konieczne będzie pobranie nowej aplikacji Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat Go zaktualizuje się automatycznie do wersji Polsat Box Go.

Wyniki Grupy Polsat Plus za I kwartał 2021 r.

Polsat jest popularnym, polskim kanałem telewizyjnym, działającym od 5 grudnia 1992 roku, który jako pierwszy kanał komercyjny otrzymał koncesję na nadawanie ogólnopolskie. Właścicielem i głównym założycielem stacji jest Zygmunt Solorz-Żak.

Grupa Polsat jest obecna z oferowanymi usługami w prawie co drugim domu w Polsce. Mieszkańcy Polski korzystają z ponad 18 milionów usług internetu i telefonii grupy, a jej programy ogląda codziennie prawie 20 milionów ludzi. Według danych z I kwartału 2021 r., przychody grupy wzrosły do blisko 3 mld zł, wynik EBITDA do ok. 1,1 mld zł, a zysk netto do poziomu 390 mln zł.

Więcej o: