CBA szuka przyszłych agentów na targach. Chętnych zaprasza m.in. na Stadion Narodowy w Warszawie

CBA zaprasza osoby, które chciałyby związać z nim swoją karierę, na targi Absolvent Talent Days. Z ekspertami Biura można porozmawiać o pracy w Warszawie, w Krakowie oraz w Katowicach.

Centralne Biuro Antykorupcyjne powołano 2006 roku. Jednostka ma na celu, zgodnie z nazwą, zwalczanie korupcji. Biuro poszukuje obecnie pracowników, a jego sposób działania mają szansę poznać wszyscy, którzy udadzą się na organizowane w trzech polskich miastach targi Absolvent Talent Days.

Zobacz wideo Tomczyk: Słyszałem, że CBA chciało wejść do wszystkich posiadłości Obajtka, ale nie ma tylu funkcjonariuszy

CBA szuka agentów na targach Absolvent Talent Days

Centralne Biuro Antykorupcyjne wystawi swoje stoisko:

  • 6 października w Warszawie (PGE Narodowy),
  • 12 października w Krakowie (ICE Kraków Congress Centre)
  • 14 października w Katowicach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe).
Absolvent Talent Days to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z ekspertami CBA i uzyskania informacji dotyczących służby i pracy w Biurze. Zapraszamy do stanowiska CBA wszystkich zainteresowanych powiązaniem swojej kariery z naszą służbą, a szczególnie specjalistów IT, specjalistów ds. bezpieczeństwa, administratorów sieci informatycznej, analityków, infobrokerów oraz kontrolerów

- informuje CBA w ogłoszeniu na swojej stronie. 

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy wydrukować darmowy bilet pod TYM adresem. 

Jak się dostać do CBA?

CBA poszukuje pracowników na różne stanowiska, począwszy od ochroniarzy, przez psychologów i prawników, na specjalistach informatyki śledczej kończąc. Jak podaje portal interviewme.pl, teoretycznie warunkiem minimum jest ukończenie szkoły średniej. W praktyce jednak, na każde stanowisko, nawet ochroniarza, wymagane jest wykształcenie wyższe. CBA preferuje, by było ono kierunkowe i np. ekonomiści powinni ukończyć studia wyższe w zakresie bankowości i szeroko pojętych finansów. 

Osoby, które nie zdołają dotrzeć na targi, CBA zachęca do sprawdzenia ofert rekrutacyjnych pod TYM adresem. 

Więcej o: