Gang Swojaków. Do kiedy można odebrać maskotki? Zostały ostatnie dni

Gang Swojaków, kolejna akcja promocyjna Biedronki dobiega końca. Zostały ostanie dni na odebranie maskotek z promocji. Do kiedy Gang Swojaków będzie czekał w sklepach?

Biedronka od kilku lat organizuje cieszące się olbrzymią popularnością promocje z maskotkami. Robiąc zakupy, zdobywamy naklejki, które można potem wymienić na zabawkę. Właśnie dobiega końca kolejna edycja, w której można było zgarnąć członków "Gangu Swojaków". 

Zobacz wideo Wizerunek to podstawa w biznesie. Jak zrobić dobre zdjęcie biznesowe?

Gang Swojaków. Do kiedy trzeba odebrać?

Naklejki na maskotki z "Gangu Świeżaków" można wymienić do 1 grudnia br. Biedronka informuje, że każdego dnia ich zapasy w sklepach maleją. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Dotychczas rozdano 5,5 miliona maskotek. Największą popularnością cieszy się Żółw Zenek, którego wydano 600 tys. egzemplarzy. Drugi jest Raczek Roman (550 tys.), a podium zamyka Sóweczka (540 tys.). Jak podaje Biedronka, to pierwsza maskotka zwierzęcia z gatunku zagrożonego wyginięciem. 

Gang Swojaków pomaga w ochronie środowiska

Biedronka zapewnia również, że akcja promocyjna ma charakter edukacyjny. 

Cieszymy się, że bohaterowie naszej akcji edukacyjno-lojalnościowej sprawiają radość już tylu najmłodszym. Jednak to przedsięwzięcie ma na celu również niesienie realnej pomocy środowisku naturalnemu w Polsce. Dzięki wsparciu klientów realizujemy ten cel i konkretnie przyczyniamy się do ochrony zagrożonych gatunków zwierząt mieszkających na terenie naszego kraju

- mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor komunikacji i CSR sieci Biedronka. 

Biedronka zadeklarowała, że przeznaczy 1,5 miliona złotych na wsparcie ochrony zagrożonych gatunków zwierząt w Polsce: wilka, rysia, żubra, sóweczki, jeża i morświna. Jednak już dziś wiadomo, że finalna kwota będzie wyższa dzięki wsparciu klientów, którzy chętnie kupili książkę towarzyszącą akcji "Gang Swojaków" o tytule "Chrońmy zagrożone zwierzęta". Cały przychód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na realizację projektu, który realizowany jest we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody "Salamandra", organizacją aktywnie pomagającą zwierzętom od ponad 30 lat.  

Więcej o: