Tak czy nie - ten generator pomoże ci w podjęciu decyzji

Tak czy nie - co zrobić, gdy pomimo analizy odpowiedź nie jest prosta? Generator odpowiedzi może potwierdzić decyzję, która już dawno zapadła lub rzucić na sprawę cień wątpliwości.
Zobacz wideo Chcesz zacząć przygodę z programowaniem? Te aplikacje mogą być pomocne

Tak / nie, a może odcienie szarości 

Otaczająca rzeczywistość nie jest czarno biała, czasami jednak stoimy przed decyzją, która wymaga konkretów. Bez względu na to, czy to los rządzi naszym życiem, czy mamy poczucie pełnej sprawczości, losowanie tak / nie może okazać się pomocne. Automatyczny generator ma gotowe odpowiedzi. 

TAK
NIE

Tak

0

Nie

0

Losuj
Drukuj
Otrzymane wyniki spełniają jedynie rolę informacyjną.

Tak / nie - losowanie. O czym warto pamiętać? 

Sposób podejmowania decyzji to kwestia indywidualna, ale warto podkreślić, że w przypadku, gdy w grę wchodzą duże kwoty lub pytanie dotyczy spraw bezpieczeństwa decyzję warto podejmować w oparciu o wnikliwą analizę lub specjalistyczną pomoc. Generator jest tylko formą zabawy, której celem jest nabranie dystansu do konkretnego wydarzenia. Losowanie tak / nie nie może być jedyną podstawą do podejmowania ważnych życiowych decyzji. Na końcu zawsze warto słuchać własnej intuicji. 

Kalkulator przebiegu COVID-19 Kalkulator COVID-19. Sprawdź, jak przejdziesz chorobę, jeśli się zakazisz

Tak czy nie - zabawa w większym gronie 

Tak czy nie może być ciekawą formą rozrywki w większym gronie, gdy zgromadzeni nie mogą dojść do porozumienia, a decyzja nie będzie miała poważnych konsekwencji. W tym przypadku generator tak czy nie można porównać do tradycyjnego rzutu monetą. Zamiast orła czy reszki mamy konkretne odpowiedzi, od których dzieli nas kilka ruchów myszką. 

Diament 10 niezwykłych substancji, które są cenniejsze niż złoto

Więcej o: