Majówka 2022. Czy 3 maja McDonald będzie otwarty? Które placówki mogą działać?

Święto Konstytucji 3 maja jest w Polsce dniem, który jest wolny od pracy. Jest również częścią długiego weekendu, który dla wielu osób rozpoczął się już 30 kwietnia . Podczas majówkowych podróży zapewne większość z nas chciałaby skorzystać z oferty McDonald's. Czy restauracje będą czynne 3 maja?

Wszystkie restauracje McDonald's będą czynne 3 maja. Wyjątek mogą stanowić restauracje, które znajdują się w galeriach handlowych, ponieważ centra będą tego dnia zamknięte. Godziny otwarcia restauracji w poszczególnych miastach zależą jednak od właścicieli punktów.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kogo najbardziej dotknie wzrost cen? Eksperci komentują

Majówka 2022. Restauracje McDonald's będą czynne 3 maja. W ofercie Burger Ukraiński

Restauracje McDonald's wprowadziły w ostatnich dniach nową ofertę. Jest to oferta czasowa, więc warto się skusić, dopóki jest taka możliwość. Firma napisała w mediach społecznościowych, że jest to oznaka solidarności z obywatelami Ukrainy.

Aby okazać naszą gościnność oraz solidarność, czasowo wprowadzamy do naszej oferty Ukraińskiego Burgera - produkt, który pochodzi z menu ukraińskich restauracji McDonald’s. Równocześnie chcemy pomóc tym potrzebującym, którzy pozostają na terenie swojej ojczyzny, dlatego 3 zł ze sprzedaży każdego Ukraińskiego Burgera przekażemy Fundacji Ronalda McDonalda w Ukrainie, która już teraz niesie pomoc humanitarną na miejscu. Partnerem akcji jest UN Global Compat

McDonald's (zdjęcie ilustracyjne) Złota karta McDonald's - jak ją zdobyć? Kto może otrzymać złotą McKartę?

Majówka 2022. Co możemy znaleźć w restauracjach McDonald's?

Pierwsza restauracja McDonald's powstała w Kalifornii w 1948 roku. Jej założycielami byli bracia Richard i Maurice McDonald. Serwowali klientom burgery, frytki oraz zimne napoje. Do dziś te smakołyki są wizytówką McDonald's. Specjałem restauracji są aktualnie kanapki serwowane w różnorodny sposób: z jajkiem, wieprzowiną, szynką, serem, kurczakiem czy rybą. Niektóre kanapki mają podwójne warstwy, a dzieci mogą liczyć na zestawy z zabawkami.

Sklep (zdjęcie ilustracyjne) Rosja. Nadchodzi nowa fala kryzysu na sklepowych półkach. Efekt sankcji

Więcej o: