Znaczek z podpisem premiera Ukrainy wylicytowany. "Studio Biznes" zdradza szczegóły

To legendarne znaczki, które zostały wydane w Ukrainie na cześć obrońców Wyspy Węży. Jeden z nich, podpisany przez samego premiera Ukrainy, był do zdobycia jeszcze kilka minut po południu. Wielka licytacja dobiegła jednak końca. Ile uda się uzyskać na zakup karetek? Jak pomóc Ukrainie. W programie "Studio Biznes" wyjaśnia to Andrij Deszczycia, ambasador Ukrainy w Polsce, głównie o akcji licytacji znaczków
Zobacz wideo "Studio Biznes" z wyjątkowym gościem. Finał licytacji wyjątkowego znaczka

W ramach wspólnej akcji serwisów Gazeta.pl, Ukrayina.pl, Fundacji PCPM i Allegro Charytatywni trwa wyjątkowa licytacja znaczków pocztowych. Dzięki szczodrości naszych czytelników mamy szansę kupić karetki i sprzęt medyczny, które trafią do Ukrainy, tam, gdzie będą najbardziej potrzebne.

Dlaczego znaczki wydane przez Pocztę Ukraińską są tak wyjątkowe? Na ich odwrocie podpisali się bowiem burmistrz Kijowa - legendarny bokser Witalij Kliczko. Ten znaczek zlicytowano za ponad 40 tys.zł. Na kolejnym podpisał się minister spraw zagranicznych Ukrainy - Dmytro Kułeba oraz żołnierz Roman Hrybow, którego "pozdrowienia" wysłane rosyjskiemu okrętowi wojennemu zostały uwiecznione na znaczkach.

Wyjątkowe znaczki. Finał licytacji w programie "Studio Biznes"

Licytacja zakończy się kilka minut po godz. 12.00 w środę. O szczegółach opowie Łukasz Kijek w programie "Studio Biznes". Andrij Deszczycia, ambasador Ukrainy w Polsce, opowie o bieżącej sytuacji za wschodnią granicą. Czego potrzebują Ukraińcy?

W dalszej części znajdą się stałe pozycje. Wśród nich m.in. Top Tech. Daniel Maikowski opowie o tym, że nadchodzi zmierzch sieci 3G. Kto będzie musiał wymienić telefon? Redakcja Moto.pl przyjrzy się z kolei jednemu z ciekawszych modeli samochodów. Jak sprawdza się Skoda Kodiaq?

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: