Wyniki Lotto. Padły dwie "szóstki" o łącznej wartości 2 mln złotych. Jakie liczby wytypowano?

Podczas sobotniego losowania Lotto padły dwie "szóstki" - każda warta 1 mln złotych. Ostateczna kwota, która trafi do szczęśliwców, będzie niższa po potrąceniu podatku, jednak na pewno zadowoli posiadaczy wygranych kuponów. Jakie liczby tym razem okazały się szczęśliwe i gdzie padły wygrane?

Dwie główne wygrane padły podczas sobotniego losowania Lotto. Tego samego dnia przeprowadzono również losowanie Lotto Plus i Super Szansy. Na konta szczęśliwców trafi po 900 tys. złotych. Jakie liczby okazały się wyjątkowo cenne?

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wyniki Lotto. Padły dwie "szóstki" o łącznej wartości 2 mln złotych.

W sobotę 9 lipca szczęśliwymi liczbami w Lotto były: 8, 13, 15, 36, 39 oraz 41. Główna wygrana wynosiła 2 mln zł. Tego dnia dwie osoby wytypowały szczęśliwe liczby, więc każda z nich wygrała 1 mln złotych. Od wygranej kwoty należy odliczyć podatek w wysokości 10 proc. Jest to druga główna wygrana w Lotto z rzędu. W czwartek "szóstka" była warta aż 13 mln złotych.

W Lotto Plus 9 lipca szczęśliwe okazały się liczby: 7, 17, 21, 26, 38 oraz 48. W Super Szansie zwycięzca mógł wygrać dzięki numerowi 7872598. W tych losowaniach nie padły jednak główne wygrane.

Zobacz wideo Z jakim poziomem inflacji możemy pożegnać rok 2022?

Jak wziąć udział w losowaniu Lotto?

Aby wziąć udział w losowaniu Lotto, należy zakupić kupon, który kosztuje 3 zł i skreślić na nim 6 z 49 liczb. Można samodzielnie wytypować liczby lub zdać się na los i zagrać metodą chybił trafił. Jeśli decydujemy się na grę w Lotto Plus, otrzymujemy dodatkową szansę na wygraną. Los kosztuje 4 zł, dzięki niemu liczby z tego zakładu biorą udział w dodatkowym losowaniu. W Lotto Plus typuje się 6 z 49 liczb, a za trafienie można wygrać 1 mln zł.

Super Szansa jest dodatkiem do gier dostępnych w punktach Lotto. Można wziąć udział w losowaniu, poprzez wskazanie tego sprzedawcy lub samodzielne zaznaczenie jej na blankiecie. Numer Super Szansy jest umieszczony na kuponie Lotto, ale jedynie opłacony numer bierze udział w losowaniu. Podczas gry brany jest pod uwagę siedmiocyfrowy numer, znajdujący się na blankiecie. Koszt udziału w losowaniu wynosi 2 zł, a główna wygrana 2 mln zł.

Więcej o: