Gang Bystrzaków. Jak zdobyć maskotki z Biedronki? Do kiedy trwa promocja?

Kolejny maskotkowy gang jest do zdobycia w Biedronce. Po Słodziakach i Swojakach przyszła pora na Bystrzaki. Co zrobić, żeby odebrać maskotki?

Gang Bystrzaków jest powiązany z akcją Biedronki,  w ramach której dyskont reklamuje "Tygodniowe misje oszczędzania". Za każde wydane 99 zł z kartą "Moja Biedronka" możemy dostać dodatkową naklejkę. Dwie dodatkowe naklejki można zgarnąć, jeśli od poniedziałku do soboty zrobimy zakupy co najmniej w trzy różne dni. Akcja z Gangiem Bystrzaków potrwa do 3 grudnia.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Jak zdobyć "bystrzaki" z Biedronki? Maskotki dla oszczędnych

Żeby odebrać Bystrzaka, musimy zebrać naklejki. Na jakiej zasadzie są przyznawane? Akcja połączona jest z Wirtualnym Portfelem i wspomnianymi wcześniej Tygodniowymi Misjami Oszczędzania.

"W ramach jednej transakcji obejmującej wybrane produkty w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela, za każde oszczędzone 6 zł jest przyznawana jedna naklejka. Zaoszczędzone kwoty w związku z zakupem w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela objęte jednym paragonem fiskalnym lub jedną fakturą VAT sumują się" - czytamy na stronie dyskontu.

Co ważne, do zbierania naklejek potrzebny jest specjalny album - można go odebrać w sklepach.

Żeby zdobyć pluszaka, musimy mieć 50 naklejek. Ale wystarczy już 15, żeby zgarnąć powiązaną z akcją książkę.

Gang Bystrzaków. Jakie produkty kupować, żeby dostać naklejki?

Żeby zdobyć naklejki, należy zadbać o to, by w naszym koszyku, znalazły się produkty ze specjalnej przygotowanej przez Biedronkę listy. Znajdują się na niej nie tylko owoce i warzywa, ale także wiele produktów spożywczych niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym.

"Produkty biorące udział w akcji Tygodniowych Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela wskazane są w gazetce Biedronka, na stronie internetowej www.gangbystrzakow.pl oraz w aplikacji Biedronka. Za jedną transakcję można otrzymać maksymalnie 50 naklejek" - informuje Biedronka.

Co bardzo istotne, w tym roku maskotki przeznaczone są tylko dla klientów zbierających naklejki. Nie można po prostu kupić Bystrzaka, nie biorąc udziału w akcji naklejkowej.

*******

Więcej o: