Konkurs wiedzy o PPK. Do wygrania nagrody o wartości miliona złotych. Kto może wziąć w nim udział?

Aż milion złotych w nagrodach oferuje Polakom konkurs wiedzy o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Rozwiązując quizy, z każdą poprawną odpowiedzią zyskamy jeden los upoważniający nas do udziału w losowaniu. Jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać z tej okazji?

Pracownicze Plany Kapitałowe to inicjatywa mająca na celu ułatwienie obywatelom oszczędzania pieniędzy przeznaczonych do wykorzystania na emeryturze. Rozpoczęty w 2019 roku program nie cieszy się wielkim zaufaniem ze strony podatników. Pomóc zmienić ten stan rzeczy ma konkurs Akademii Korzyści PPK, w którym całkowita pula nagród to aż milion zł.

Zobacz wideo Czym Pracownicze Plany Kapitałowe różnią się od OFE i co rząd zamierza zrobić z tymi pieniędzmi?

Quiz wiedzy o PPK. Nawet 100 tys. złotych za poprawną odpowiedź

Akademia Korzyści PPK zakłada sześć nagród po aż 100 tys. zł, 24 wygrane po 10 tys. zł, 96 gratyfikacji po 1 tys. zł oraz 640 wypłat po 100 zł. Losowania będą odbywać się cyklicznie co miesiąc, a pierwsze z nich wystartuje już w kwietniu. Terminy wyłaniania zwycięzców to kolejno: 12 kwietnia, 17 maja, 21 czerwca, 26 lipca, 30 sierpnia i 4 października. Od kwietnia aż do września bieżącego roku z każdym pierwszym dniem miesiąca startować będą kolejne quizy. Uczestnicy mają czas na ich wypełnienie do 30 września.

Akademia Korzyści PPK. Zasady udziału i uczestnictwa

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Pracowniczych Planach Kapitałowych jest bycie członkiem tego programu. Po dokonaniu rejestracji na stronie www.akademiappk.pl możemy rozpocząć rozwiązywanie quizów. Udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie da nam jeden los brany pod uwagę w loterii. Przewidziano również kilka innych możliwości zdobycia dodatkowych losów: otrzymamy je już za samą rejestrację, dokonanie jej za pośrednictwem linku polecającego, wypełnianie ankiet czy polecanie loterii innym (ograniczenie w tym przypadku wynosi 10 losów).

Więcej o: