HTC publikuje nagranie dzień przed premierą HTC 10. Wygląda jak bliźniak...

Już jutro premiera HTC 10. Oficjalne wideo promocyjne wyciekło do sieci dzień wcześniej. Dzięki temu mamy pewność, że HTC 10 to niemal "brat bliźniak" iPhone'a. Ale kiedy spojrzeć z tyłu... Zaskoczenie!
 

Przeczytaj też: HTC zrobiło najlepszy zestaw do VR?

HTC dość nieoczekiwanie opublikował na swojej stronie wideo promocyjne swojego najnowszego flagowca. Tak przynajmniej twierdzi Niccolo Roli, który nagranie odkrył i szybko skopowiał. HTC 10, następca udanego modelu M9, który ma zostać zaprezentowany jutro, odkrył przed nami niemal wszystkie tajemnice.

Urządzenie jest bardzo podobne do iPhone'a 6S. Podobne są proporcje, kształt, zaokrąglenia narożników. Różnicę widać w rozmieszczeniu aparatu i głośnika, inny jest też kształt przycisku Home. 

HTC 10 znacznie różni się od amerykańskiego rywala kiedy oglądamy go z tyłu - tu widoczne są bardzo charakterystycznie sfrezowane krawędzie. Wygląda to bardzo interesująco. 

Nieoficjalna specyfikacja

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że HTC 10 ma mieć ekran o przekątnej 5,2 cala (1440x2560 pikseli, QHD). Sercem urządzenia ma być Snapdragon 820, użytkownik ma mieć do dyspozycji aż 4GB pamięci RAM. Telefon ma też posiadać aparat główny o rozdzielczości 12 megapikseli (z technologią UltraPixel), drugi aparat 5MP, akumulator o pojemności 3000 mAha i port USB typu C. 

Niewiele wiemy też o ewentualnych nowościach w oprogramowaniu - media pisały o dość ciekawie zapowiadającej się zmianie w interfejsie. Nakładka FreeStyle Layout ma sprawiać, że elementy na pulpicie nie będą już przypisane do siatki - będzie je można układać w dowolnych miejscach. 

Nakładka Freestyle LayoutNakładka Freestyle Layout Fot. http://www.mobiflip.de/htc10-teaser-akku-leaks-icons/

 


za mobiflip.de

Więcej o:
Komentarze (11)
HTC publikuje nagranie dzień przed premierą HTC 10. Wygląda jak bliźniak...
Zaloguj się
 • sigit

  Oceniono 1 raz 1

  Każdy telefon ma jakieś wodotryski, średnio potrzebne ale nie ma jednego dobrego. Właśnie wprowadzają Huawei z 2-ma obiektywami, a prawda jest taka, że nie ma na polskim rynku, w oficjalnej dystrybucji, smartfona, który miałby WSZYSTKO. Zawsze czegoś brakuje. Mógł to być właśnie Huawei P9, a okazuje się, że dali dupy i wprowadzają wersję bez DualSIM, który na polskim i europejskim rynku ma ogromne uzasadnienie. Czy to przy wyjazdach zagranicę, np do Afryki, czy przy posiadaniu wielu SIM na raz, np. przy uzywaniu osobnego numeru służbowego, Do tego potrzebne są zabezpieczenia i funkcje "bankowe". Nie ma więc telefonu z NFC HCE, czytnikiem linii papilarnych (dwie pierwsze funkcje w związku z rozrastającym się rynkiem płatności telefonem) i DUAL SIM. Coraz większy ekran i więcej megapierdzieli w aparacie, to ślepa uliczka.

 • ceramiczne_plecki

  Oceniono 1 raz 1

  Na głównej na czerwono:
  "NOWE Dopiero jutro premiera nowego HTC 10, ale wyciekło trochę informacji.'
  klikam i czytam:
  "Już jutro premiera HTC 10".

  To już czy dopiero?
  I chyba nie zasnę. TAKI nius... i jak tiu spać... :)

  --
  //youtu.be/AFyRAbHy0KE?t=3718

 • proz

  Oceniono 5 razy 1

  Kogo to jeszcze jara? Chyba tylko gimbazę z GW. Dajcie znać, jak telefon będzie miał wymiary metr na pół, procesor z pierdyliardem rdzeni, fafnaście GB RAM i aparat z bilionem pikseli. Do tego akumulator samochodowy o wymiarach znaczka pocztowego.

 • atmt

  0

  I znowu kolejny "superfon" bez fizycznego spustu migawki aparatu...

 • antey

  0

  Jak dla mnie, mogliby regularnie co 3 lata w identycznym designie, tylko odświeżając komponentny wypuszczać HTC One S i HTC One M7 - dwa zdecydowanie najlepsze telefony jakie im wyszły. Designu nie ruszac, tylko poprawiać OS i komponenty.
  Oprócz tego ich odpowiedniki ze slotami na karty SD, wymienną baterią itp.

 • sowa_46

  Oceniono 1 raz -1

  "..."brat bliźniak" iPhone'a"
  Znowu jakiś pieprzony bliźniak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX