Jesteś dobry w łapaniu Pokemonów? Możesz wygrać darmowy rok studiów

W najbliższą niedzielę 31 lipca będzie wyjątkowa okazja do udowodnienia, że Pokemon GO nie ma przed wami tajemnic. W Warszawie odbędą się zorganizowane przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula, rzekomo pierwsze na świecie, mistrzostwa w łapaniu Pokemonów - Vistula Pokemon GO Cup. Na zwycięzców czekają intrygujące nagrody.

Pod względem szaleństwa na punkcie Pokemon GO Warszawa wyprzedza wiele światowych metropolii. Podobno w samej stolicy zaznaczono już ponad tysiąc punktów na pokemonowej mapie. Goni nas Kraków i Trójmiasto (500 punktów), Wrocław oraz Sokołów Podlaski (400 punktów).

Dla porównania w Berlinie gracze Pokemon GO zaznaczyli zaledwie 31 punktów, w Londynie i okolicach - 187, w Lizbonie i okolicznych miejscowościach 372. Zostawiamy w tyle wiele miast w Stanach Zjednoczonych: San Francisco, San Jose i Sacramento to 404 punkty, a Nowy Jork i Filadelfia - 602.

Pomysł na promocję uczelni

Na pomysł zorganizowania pierwszych na świecie mistrzostw w łapaniu Pokemonów wpadła agencja Mr. Target, a samej organizacji podjęła się Akademię Finansów i Biznesu Vistula, przy okazji znajdując ciekawy sposób na promocję swojej uczelni.

Vistula Pokemon GO CupVistula Pokemon GO Cup źródło: pap.pl

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w rozgrywkach jest bowiem darmowy rok studiów I, II stopnia lub inżynierskich w Grupie Uczelni Vistula. Zwycięzca głównej nagrody może sam wybrać kierunek. Druga osoba na podium otrzyma 50 proc. zniżki za semestr I, II stopnia lub inżynierski oraz tablet, zaś trzecia - 25 proc. zniżki za semestr I, II stopnia lub inżynierski.

Mistrzostwa odbędą się 31 lipca, w godz. 10:00 - 18:00, w Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie.

Więcej o: