OnePlus 3T już dostępny w Europie. Producent przygotował unboxing na pokładzie myśliwca

OnePlus 3T, czyli udoskonalona wersja czwartego smartfona chińskiej firmy trafia do sprzedaży w Europie. OnePlus przygotował film przedstawiający unboxing telefonu nagrany na pokładzie myśliwca.

OnePlus 3T to odświeżona wersja zaprezentowanego w czerwcu flagowca OnePlus 3. Zmiany względem poprzednika nie są duże, jednak i tak warto zainteresować się nowym modelem. Zwłaszcza, że dostępny jest już w sprzedaży w Europie.

Przede wszystkim w wersji 3T pojawił się nowy procesor. To czterordzeniowy Snapdragon 821 (2,35 GHz), który zastąpił Snapdragona 820 (2,15 GHz). Jest także większy akumulator o pojemności 3400 mAh (wcześniej 3000 mAh). 

Reszta specyfikacji pozostała bez zmian. To 5,5 calowy wyświetlacz AMOLED (Full HD), 16 Mpix aparat fotograficzny (również 16 Mpix z przodu) i 6 GB RAM. Warto zaznaczyć, że OnePlus 3T oferowany jest w wersji z 64 i 128 GB pamięci wewnętrznej, a poprzednia wersja smartfona dostępna była tylko w opcji z mniejszą pamięcią.

OnePlus 3TOnePlus 3T fot. screen YouTube

Znamy cenę

Smartfon został zaprezentowany dwa tygodnie temu, a teraz na stronie produktu pojawiła się możliwość zakupu. Cena telefonu to 439 euro (ok. 1950 zł) za wersję z 64 GB pamięci wewnętrznej i 479 euro (ok. 2125 zł) za 128 GB (w obu wersjach darmowa wysyłka do Polski). 3T jest więc o 40 euro droższy od poprzednika, który został niestety całkowicie wycofany ze sprzedaży.

OnePlus 3T dostępny jest w kolorze "gunmetal", a wersja 64 GB będzie dostępna także w kolorze "soft gold".

Nieziemski unboxing

Producent przygotował ostatnio niecodzienny film. To unboxing OnePlus 3T (rozpakowywanie) nagrany na pokładzie wojskowego myśliwca (prawdopodobnie MiG-15) w czasie lotu nad Czechami. OnePlus znany jest już z kreatywności i tym razem znowu próbuje zaskoczyć potencjalnych klientów. Jak łatwo się domyśleć rozpakowanie telefonu nie było łatwe, jednak sam film wyraźnie wyróżnia się z tłumu setek prezentacji nagrywanych w studiu.

Niezwykły unboxing OnePlus 3T zobaczyć możecie poniżej:

 
Więcej o: