Osobliwe etui dla iPhone'a. Odwracasz obudowę, a tam... smartfon z Androidem

Czegoś takiego jeszcze nie było. Na serwisie crowdfundingowym Kickstarter kończy się powoli zbiórka na projekt unikalnego etui do smartfonów Apple. Sęk w tym, że po ich odwróceniu zobaczymy wyświetlacz smartfonu z systemem Google. Zainteresowanie społeczności pomysłem jest bardzo duże.

"Jeśli nie możesz się zdecydować między smartfonem z iOS i Androidem, zawsze możesz mieć oba". Chyba z takiego założenia wyszli autorzy projektu Eye, który lada moment zostanie wdrożony do masowej produkcji.

Początkowo zakładano zebranie na Kickstarterze kwoty 95 tys. dolarów. Tymczasem po miesiącu licznik dobija do poziomu 650 tys. dolarów. Planowana jest sprzedaż dwóch wersji etui przeznaczonych dla iPhone’a 6, 6s i 7 oraz większych iPhone’ów 6 Plus, 6s Plus oraz 7 Plus. Co ciekawe, wsparciem ma być również objęta kolejna generacja smartfonów Apple.

Smartfon z Androidem w etui Eye to w pełni funkcjonalne urządzenie z 8-rdzeniowym procesorem MediaTek Helio P20 (MT6757), 3 GB pamięci RAM i 16 GB miejsca na dane. Ekran AMOLED o przekątnej 5 cali oferuje przyzwoitą rozdzielczość Full HD. Nie zabrakło nawet czytnika kart pamięci microSD i gniazda słuchawkowego.

 

Wbudowana bateria o pojemności 2800 mAh będzie dodatkowo ładować iPhone’a, w momencie korzystania z drugiego telefonu. Niewielki czujnik umieszczony pod ekranem smartfonu z Androidem obsługuje ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi.

Czytaj też: Apple zablokował możliwość naprawienia tego elementu iPhone'a 7. Smartfon za 5000 zł bezużyteczny?

Cena bazowa Eye z czystym Androidem 7.1.1 wynosi 189 dolarów. Dodatkowe 49 dolarów pozwoli rozbudować miejsce na dane do 64 GB. Do osób, które zdecydowały się wesprzeć projekt pierwsze egzemplarze trafią już we wrześniu.

- - -

Zobacz wideo: Założyciel Fly4free.pl: Gdybym tę decyzję podjął wcześniej, fly4free.pl najprawdopodobniej byłoby najbardziej znanym serwisem w Europie [NEXT TIME]

Założyciel Fly4free.pl: Gdybym tę decyzję podjął wcześniej, fly4free.pl najprawdopodobniej byłoby najbardziej znanym serwisem w Europie [NEXT TIME]

Więcej o: