Zaskakująca promocja Orange. Za doładowanie telefonu dostaniesz nawet 1410 GB internetu

Daniel Maikowski
Orange postanowił w dość oryginalny sposób upamiętnić zbliżającą się 607. rocznicę Bitwy pod Grunwaldem. Klienci operatora mogą otrzymać pakiety danych o wielkości 1410 GB.

W ramach nowej promocji "Internet za darmo" użytkownicy taryfy „Orange free na kartę” mogą otrzymać bonus w postaci dodatkowych darmowych gigabajtów danych:

·      2.5 GB za doładowanie nominałem 5 zł ważne 2 dni

·      5 GB za doładowanie nominałem 10 zł ważne 5 dni

·      15 GB za doładowanie nominałem 30 zł ważne 31 dni

·      25 GB za doładowanie nominałem 50 zł ważne 93 dni

·      50 GB za doładowanie nominałem 100 zł ważne 155 dni

·      100 GB za doładowanie nominałem 200 zł ważne 155 dni 

Czytaj też: Orange znosi opłaty roamingowe w UE od 15 czerwca

Operator zdecydował się jednak uruchomić kolejną promocję, w ramach której klienci mogą otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 1310 GB za doładowanie konta kwotą 200 zł, co daje nam łącznie pakiet o wielkości  aż 1410 GB. Oferta ta może spodobać się przede wszystkim osobom, które planują dłuższy wakacyjny wyjazd. 

Promocja 'Internet za darmo'Promocja 'Internet za darmo' fot. Orange

Warto zaznaczyć, że pakiet ważny jest przez pięć miesięcy (155 dni) od daty aktywacji, ale można wydłużyć jego ważność, doładowując wcześniej nasze konto.

Jeżeli Abonent posiadając ważny i niewykorzystany Bonus doładuje ponownie konto to dotychczasowe środki dostępne w ramach Bonusu zostaną powiększone o kolejny Bonus, a termin ważności dotychczasowego Bonusu zostanie ustawiony w najbardziej korzystny dla Abonenta sposób (przedłużony lub pozostawiony bez zmian w przypadku, gdy ważność wcześniej przyznanego Bonusu była dłuższa od ważności kolejnego).

- czytamy w regulaminie promocji.

Promocja za doładowanie w wysokości 200 zł obowiązuje do 31 sierpnia br. (potem bonus „zmniejszy się” do 100 GB). Pozostałe wielkości pakietów (za doładowania w wysokości 5, 10, 30, 50 i 100 zł) będą obowiązywać do odwołania. 

Oferta Orange jest zapewne częścią większej kampanii promocyjnej. „Pomarańczowy” operator nie chce zdradzać na razie żadnych szczegółów, sugerując jedynie, że liczba 1410 może odnosić się do daty Bitwy pod Grunwaldem, wysokości, na jakiej leży Schronisko Morskie Oko lub nazwy planetoidy krążącej między Jowiszem i Marsem.

Więcej o: