Forum IAB 2017 - jedna z najważniejszych konferencji marketingowych w naszym kraju już 7 czerwca

Już po raz 11. eksperci z całego świata spotkają się w Warszawie. Tegoroczna konferencja marketingowa Forum IAB 2017 przebiegnie pod hasłem "Świat pod napięciem. Nowy porządek w reklamie".

Już 7 i 8 czerwca odbędzie się kolejna, 11 edycja Forum IAB, jednej z najważniejszych konferencji marketingowych w naszym kraju.

W warszawskich Złotych Tarasach spotka się blisko 1100 ekspertów branży online. Porozmawiają o komunikacji marketingowej, start-upach czy konsumentach przyszłości.

Na tegoroczny IAB 2017 zaplanowano prawie 60 wystąpień. Uczestnicy dowiedzą się m.in. co naprawdę robią w sieci milenialsi, a co pokolenie X, jak zmienić "papierową" firmę w cyfrowego lwa, a także czy boty naprawdę są rozwiązaniem przyszłości.

Prelegenci nie pominą tematów dość kontrowersyjnych, jednak niezwykle istotnych. Opowiedzą o coraz bardziej zaawansowanej sztucznej inteligencji, korzyściach i zagrożeniach związanych z rozwojem technologii, coraz silniejszej konkurencji czy zjawisku blokowaniu reklam w internecie.

FORUM IAB 2017FORUM IAB 2017 fot. organizator FORUM IAB 2017

Program Forum IAB 2017 został podzielony na trzy bloki tematyczne: konsument, komunikacja, organizacja.

Konferencja służy rozwojowi branży online i promocji internetu jako narzędzia i sposobu na biznes. To tematy, które interesują już nie tylko ekspertów branży digital, ale też szefów marketingu czy rozwoju, wręcz prezesów firm. Z każdym rokiem zwiększa się grupa przedstawicieli kadry zarządzającej, w tym dyrektorów marketingu, którzy debatują razem z nami

-  komentuje Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska. 

W konferencji weźmie udział kilkudziesięciu prelegentów - ekspertów branży online, dyrektorów i managerów globalnych firm. Podczas sesji plenarnych wystąpią m.in. Jason Jercinovic (Havas), Michael Khan (Publicis Media) czy Robert Kozielski -  wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego.

Więcej informacji na temat wydarzenia, jak i szczegółową agendę można znaleźć na stronie organizatora.

Więcej o: