iPhone 8 na nowym filmie. Tak może wyglądać najlepszy smartfon od Apple

Zdaje się, że poznaliśmy właśnie możliwy wygląd niezaprezentowanego jeszcze smartfona od Apple. Do sieci wyciekł film, a jedna z firm uruchomiła już przedsprzedaż etui na iPhone'a 8.

Na temat nadchodzącego iPhone'a 8 w sieci krąży już niezliczona ilość plotek i przecieków. Wiemy, że nowy telefon od Apple ma zadebiutować z bardzo wąskimi ramkami nad i pod wyświetlaczem, który dostanie nietypową rozdzielczość 1125 x 2436 pix.

Teraz do internetu wyciekło wideo potwierdzające wcześniejsze plotki. Film został nagrany przez jednego z użytkowników, który miał dostęp do atrapy iPhone'a 8 i opublikowany przez serwis 9to5Mac.

 

Smartfon co prawda nie jest jeszcze gotowym urządzeniem, jednak film potwierdza chociażby brak przycisku Home pod ekranem. W związku ze zminimalizowaniem ramek nad i pod wyświetlaczem fizyczny przycisk miał z iPhone'a zniknąć.

Na tylnej ściance obudowy brakuje skanera linii papilarnych co może sugerować faktyczne "wtopienie" go pod powierzchnię wyświetlacza w gotowym egzemplarzu.

Na szklanych pleckach smartfona nietrudno zauważyć moduł podwójnego aparatu, który został umieszczony wertykalnie. W przypadku iPhone'a 7 Plus Apple zdecydowało się na ułożenie horyzontalne.

Etiu na niezaprezentowanego jeszcze iPhone'a 8 firmy OlixarEtiu na niezaprezentowanego jeszcze iPhone'a 8 firmy Olixar fot. Olixar / mobilefun.co.uk

Informacje o designie na jaki postawi Apple w przypadku swojej następnej komórki potwierdza także firma Olixar. Rozpoczęła właśnie przedsprzedaż etui na iPhone'a 8, który planowo ma zostać pokazany dopiero we wrześniu.

Wydaje się więc, że Apple nie potrafi utrzymać wyglądu nowego smartfona w tajemnicy. Do jednego z egzemplarzy dotarł także znany w branży informator OnLeaks. Opublikował on na Twitterze zdjęcia nowego telefonu amerykańskiej firmy.

Widoczny na fotografii egzemplarz ma jednak wystający obiektyw głównego aparatu. To przeczy więc niektórym wcześniejszym informacjom, a także temu co widzimy na opublikowanym przez 9to5Mac filmie. Miejmy jednak nadzieję, że producentowi uda się wyrównać grubość aparatu z powierzchnią tylnego panelu.

...

Więcej o: