Wyciekły zdjęcia i ceny najnowszych smartfonów Google. Pixel 2 XL może kosztować niemal tyle samo, co iPhone X

W sieci opublikowano zdjęcia (a w zasadzie ilustracje, czy tzw. rendery) najnowszych smartfonów Google - Pixel 2 oraz Pixel 2 XL. Niewiele będzie w stanie nas zaskoczyć na premierze sprzętu 4 października, bowiem podano również ich przewidywane ceny.

Jak podaje serwis Droid-Life mniejsza wersja najnowszego smartfonu Google oferowana będzie w trzech wersjach kolorystycznych (białej, czarnej i lekko niebieskiej) oraz dwóch wariantach pojemności pamięci na dane użytkownika.

Tańsza odsłona (64 GB) ma kosztować 649 dolarów, zaś dwukrotnie pojemniejsza (128 GB) dokładnie 100 dolarów więcej.

Google Pixel 2Google Pixel 2 fot. Droid-Life

Z kolei za nieco większego Pixela 2 XL dostępnego w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i biało-czarnej) trzeba będzie zapłacić 849 dolarów (64 GB) albo 949 dolarów (128 GB). Zbliżamy się już zatem do magicznej bariery 999 dolarów, czyli kwoty za jaką kupimy najnowszy smartfon Apple - iPhone X.

Google Pixel 2 XLGoogle Pixel 2 XL fot. Droid-Life

Ostatecznej specyfikacji technicznej nadal nie ujawniono. Możemy jednak podejrzewać, że na pokładzie nie zabraknie najnowszego procesora Qualcomm Snapdragon 835 i przynajmniej 4 GB pamięci RAM. Oczywiście sprzęt pracuje pod kontrolą najczystszej formy Androida, pozbawionej jakichkolwiek nakładek.

Czytaj też: Widzieliśmy Google Pixel XL. Takiego smartfona Google jeszcze nie miał - pierwsze wrażenia

Niektóre źródła wskazują na obecność ramek czułych na nacisk znanych z HTC U11. To bardzo prawdopodobne, bowiem to właśnie Tajwańczycy współpracują z Google nad nowymi smartfonami z serii Pixel. Zdjęcia nie ujawniają jak telefony będą wyglądać z przodu. Czy doczekamy się popularnej ostatnio konstrukcji pozbawionej ramek wokół ekranu?

Odpowiedź na to pytanie pojawi się już 4 października, dokładnie rok po premierze pierwszych smartfonów Pixel oraz Pixel XL.

Jak przez lata zmieniał się smartphone od Apple?

Więcej o:
Komentarze (15)
Wyciekły zdjęcia i ceny smartfonów Google Pixel 2 i Google Pixel 2 XL
Zaloguj się
 • lutski

  Oceniono 5 razy 1

  Za pomocą marketingu wytwarza się sztuczne potrzeby wśród mas. Masy zapier... od rana do nocy żeby kupić srajfona za 1000$, którego koszt produkcji to 100$. Zysk 900$ idzie do cwaniaków na górze, którzy mają z tego posiadłości z basenami i kortami tenisowymi, prywatne odrzutowce i stumetrowe jachty.

 • vontomke

  Oceniono 6 razy 0

  A idioci z Samsunga wciąż nie rozumieją że ludzie chcą czystego systemu zamiast obsranego Brixby i tysięcy gówien w tle.

 • li-mu-bai

  Oceniono 6 razy 0

  Kurcze ludzie nie mają na jedzenie, życie, leki. Emerytury będą po 1000 zł, a ci pieprzą o jakichś telefonach za 5000 tys. Oderwani kompletnie kolesie od życia.

 • expat75

  Oceniono 2 razy -2

  Kraje typu Polska, nie są rynkiem dla telefonów z tej półki cenowej. Tu sprzedaje się głównie chińszczyzna + tańsze Samsungi. Tu na nowego Iphone'a, Note 8 czy Pixela 2 trzeba poświęcić ze 2 wypłaty, gdzie w normalnym-cywilizowanym kraju można za przeciętną wypłatę kupić 2 takie urządzenia. To oczywiście żadna nowość, wszyscy o tym wiedzą. Ale frustracja i tak spływa na producentów drogich urządzeń zamiast na pracodawców, którzy płacą tyle, że mało kogo na nie stać. A później szok, bo 3 mln ludzi uciekło stąd na zachód...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX