Europejski kongres VR i AR wraca do Centrum Nauki Kopernik. Listopadowa edycja będzie jeszcze bogatsza

W dniach 23 - 24 listopada warto zajrzeć do warszawskiego Centrum Nauki Kopernik. Na odwiedzających będzie czekać trzecia już edycja European VR/AR Congress. Organizatorzy zapowiadają masę ciekawych prelekcji i wydarzeń towarzyszących.

European VR/AR Congress to największe w Polsce wydarzenie poświęcone tematyce wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Na zbliżającej się trzeciej już edycji wystąpią najlepsi specjaliści z dziedziny VR i AR z Polski oraz ze świata. Oczywiście wydarzenie to nie tylko teoria. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, jak również obejrzeć i sprawdzić w działaniu najnowszy sprzęt.

 

Centrum Nauki Kopernik na dwa listopadowe dni dni przyciągnie zarówno twórców treści, producentów sprzętu, jak i firmy wykorzystujące VR/AR w swojej działalności. To szansa na spotkania startupów i inwestorów, w celu zaprezentowania swoich najnowszych osiągnięć w dziedzinie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Czytaj też: W warszawskim kinie powstała wyjątkowa sala kinowa

Uczestnicząc w European VR/AR Congress 2017, można podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także wspólnie dyskutować o przyszłości branż VR/AR (stojących przed nimi szansach, wyzwaniach i perspektywach biznesowych), a także nawiązać nowe kontakty biznesowe. Poprzednie dwie edycje imprezy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników.

Więcej informacji i szczegółów na temat tegorocznej edycji European VR/AR Congress można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Jak przez lata zmieniał się smartphone od Apple?

Więcej o: