Masz taki sprzęt Samsunga? Otrzymasz dostęp do HBO GO za darmo. Przez trzy miesiące

Robert Kędzierski
Użytkownicy niektórych smartfonów i tabletów Samsung mogą cieszyć się bezpłatnym, trzymiesięcznym dostępem do usługi HBO GO.

Na polskim Forum Android pojawił się ciekawy wpis o promocji przeznaczonej dla właścicieli sprzętu Samsung. Jak zauważył jeden z użytkowników programu Samsung Members koreański gigant i HBO przygotowali ciekawą promocję. Pozwala ona uzyskać dostęp do aplikacji HBO GO, w której obejrzeć można wiele filmów i seriali, za darmo przez 90 dni. 

Czytaj też: Kolejny konkurent HBO i Netflixa już w Polsce. Produkują znany serial.

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy Galaxy Note 8, Galaxy S8, S8+, Galaxy S7, S7 Edge, S6, S6 Edge, Galaxy A 2017, Galaxy J 2017. Do aktywacji usługi potrzebne jest konto w aplikacji Samsung Members. Warto wspomnieć, że promocja jest ograniczona i dostępna jedynie dla pierwszych 500-1000 osób (w zależności od sprzętu).

Nie tylko smartfon

Postanowiliśmy sprawdzić, czy akcją objęty jest inny sprzęt. Okazuje się, że trzy miesiące darmowego HBO GO otrzymają też osoby, które do 30 listopada zakupią tablet Samsung Galaxy Tab S3 oraz Samsung Galaxy Tab A1. 

Samsung oferuje darmowy dostęp do HBO GOSamsung oferuje darmowy dostęp do HBO GO Fot. Samsung

HBO GO to internetowy serwis wideo na życzenie, oferujący dostęp do filmów, seriali oraz programów z oferty kanałów HBO i Cinemax.

Więcej o: