Weekendowa promocja na GOG.com. Z okazji Święta Niepodległości najlepsze polskie gry w niższych cenach

Prawdziwym fanom gier takich tytułów jak Wiedźmin, Dying Light, Shadow Warrior czy This War of Mine przedstawiać nie trzeba. Nadchodzący weekend to znakomita okazja do uzupełnienia swojej biblioteki gier o najlepsze polskie produkcje, za sprawą promocji GOG.com.

Z okazji Dnia Niepodległości serwis GOG.com organizuje ciekawą promocję, w której możemy kupić kilkadziesiąt polskich gier w atrakcyjnych dużo niższych cenach. Niektóre rabaty wynoszą nawet 90 proc.

Wśród tytułów znajdziemy tak legendarne produkcje, jak ostatnia część sagi o Geralcie z Rivii (Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji Gry Roku, zatem ze wszystkimi rozszerzeniami), szaloną strzelaninę Shadow Warrior 2 oraz survival horror Dying Light: The Following.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku w GOG.comWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku w GOG.com fot. zrzuty ekranowe

W świątecznej ofercie nie zabrakło też mniejszych tytułów niezależnych studiów deweloperskich, zarówno nowszych, jak i mających już swoje lata. Warto zwrócić uwagę na doskonałe Layers of Fear, Beat Cop, Zaginięcie Ethana Cartera, This War of Mine oraz Inner Chains.

Czytaj też: GOG.com, sklep CD Projektu dla graczy znany na całym świecie, wreszcie uruchamia polską wersję językową

W niektórych przypadkach za grę zapłacimy raptem kilkanaście złotych. Z promocji GOG.com można skorzystać do niedzieli 12 listopada do godziny 23:59.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z poprzedniej promocji na fantastyczną  grę przygodową Syberia warto wspomnieć, że GOG.com pozwala ją teraz pobrać całkowicie za darmo. Akcja kończy się jednak nieco wcześniej, bo już w sobotę 11 listopada o 19:00.

Co łączy smartfony z chińską propagandą komunistyczną?

Więcej o: