Pierwszy oficjalny salon Xiaomi na dniach w Polsce. Tym razem to już nie będzie stoisko w korytarzu

Nie da się ukryć, że otwarte w czerwcu ubiegłego roku stoisko Xiaomi w korytarzu warszawskiego Centrum Handlowego Arkadia mogło rozczarować. Na szczęście Chińczycy już wkrótce otworzą w Polsce pierwszy tradycyjny salon.

Informacja o rychłym otwarciu pierwszego w Polsce salonu marki Xiaomi pojawiła się na oficjalnym profilu Mi Polska. Okazuje się, że tym razem na lokalizację zamiast Warszawy wybrano Kraków. Już w sobotę 24 marca odbędzie się uroczyste otwarcie punktu w Centrum Handlowym Serenada mieszczącym się przy al. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41. Przedstawiciele Mi Polska zapowiadają masę atrakcji.

Warto przypomnieć, że od końca stycznia działa również pierwszy w Polsce oficjalny sklep internetowy Xiaomi, znajdujący się pod adresem mi-home.pl.

Oferuje on pełne portfolio urządzeń tego producenta dostępnych w polskiej dystrybucji. Warto tam zajrzeć nie tylko po smartfony, lecz także słuchawki, głośniki, kamerki, opaski sportowe, przystawki telewizyjne, powerbanki, oczyszczacze powietrza, lampki, a nawet hulajnogi elektryczne. Raz na jakiś czas organizowane są również błyskawiczne wyprzedaże.

Czytaj też: Xiaomi szykuje się do podboju kolejnego rynku. Jeśli im się uda, wskoczą na zupełnie inny poziom

Otwarte w czerwcu ubiegłego roku stoisko Xiaomi w warszawskiej Arkadii z pewnością rozczarowało wielu fanów marki. Po cichu większość z nich liczyła na pełnowymiarowy salon. Na szczęście współpraca z oficjalnym dystrybutorem wydaje się rozwijać na tyle dobrze, że być może krakowski salon jest zwiastunem kolejnych punktów w innych polskich miastach.

Anna Skórzyńska z firmy Szumisie: Człowiek bardziej żałuje tego, czego nie zrobił, niż tego, co zrobił źle [NEXT TIME]

Więcej o: