Małe, tanie telewizory - dla dziecka lub na działkę. Jaki wybrać?

Chociaż producenci prześcigają się w proponowaniu nam coraz to bardziej nowoczesnych i coraz większych telewizorów, to nie zawsze jest to produkt, którego potrzebujemy. Jeżeli potrzebujecie niewielkiego telewizora np. na działkę lub do dziecięcego pokoju - wybraliśmy dla was kilka propozycji.

Monitor z funkcją telewizora 

Monitor komputerowy z tunerem TV to praktyczne i wielofunkcyjne urządzenie, które sprawdzi się zwłaszcza do pokoju dziecięcego. Są często tańsze niż tradycyjne telewizory, a nie ustępują im funkcjonalnością, zwłaszcza jeśli szukamy małego telewizora. Możemy z jego pomocą odtwarzać telewizję bez włączania komputera - urządzenie działa niezależnie i ma wbudowane głośniki. Co prawda jakość obrazu czy dźwięku nie będzie taka jak w kinie domowym, jednak nie dla każdego będzie to priorytetem.  

Monitor z funkcją telewizoraMonitor z funkcją telewizora kolaż redakcja, materiały partnerów

Telewizor przenośny z DVB-T

Jeżeli często podróżujemy to przenośny telewizor niewielkich rozmiarów będzie doskonałą opcją. Sprawdzi się chociażby w dłuższej trasie z dziećmi, którym czas minie szybciej podczas oglądania bajek czy ulubionych kreskówek. Taki sprzęt sprawdzi się doskonale także na campingu czy w hotelowym pokoju a dodatkowo jest stosunkowo tani. Wiele niezłych modeli możemy kupić już w okolicy 300 zł. 

Telewizor przenośny z DVB-TTelewizor przenośny z DVB-T kolaż redakcja, materiały partnerów

Niedrogie telewizory 32" 

Również standardowe telewizory oraz smart TV możemy kupić w dobrych cenach, zwłaszcza jeżeli poszukujemy modelu w niewielkim rozmiarze. Tanie, 32-calowe telewizory znajdziemy w ofercie Samsung, LG czy Manta i jest to zazwyczaj koszt 800-1000 zł. Taki telewizor to dobre rozwiązanie na działkę, do sypialni lub pokoju dziecka

Niedrogie telewizory 32'Niedrogie telewizory 32' kolaż redakcja, materiały partnerów

Tablet z modułem DVB-T

To kolejna ciekawa propozycja. Tego typu urządzeń nie jest wiele na rynku, np. tablet Kiano Road lub Overmax DualDrive. Generalnie tego typu urządzenia możemy podzielić je na dwa rodzaje. Tablety z wbudowanym modułem DVB-T lub z zewnętrznym tunerem TV DVB-T. Te pierwsze sprawdzają się tam, gdzie zasięg telewizji cyfrowej jest mocny, ale są jednocześnie zdecydowanie bardziej poręczne niż modele z zewnętrznym tunerem. 

Poniżej wybraliśmy dla was jeszcze kilka telewizorów w bardzo okazyjnych cenach. 

Więcej o: