Raty zero procent - oferta ratalna w RTV EURO AGD. Co warto wiedzieć?

Czeka was większy zakup sprzętu elektronicznego, AGD lub RTV i zastanawiacie się nad zakupem na raty? W RTV EURO AGD macie do dyspozycji ofertę ratalną z oprocentowaniem 0%. Czy i jak to działa? Odpowiadamy na wątpliwości

Prawdziwe raty 0%

Jeżeli planujemy zakup na raty to przede wszystkim zastanawiamy się, jak obniżyć koszty kredytu ratalnegoi i jednocześnie nie płacić zbyt wysokich rat miesięcznie. Zazwyczaj jeśli bierzemy raty na krótszy okres to koszty są niższe.

Jednak w ofercie RTV EURO AGD "Raty 0%" możemy rozłożyć płatność za zakupy na 10, 20 lub 30 rat z oprocentowaniem 0% (RRSO 0%). Oznacza to, że kwota kredytu ratalnego zostaje rozdzielona odpowiednio na 10, 20 lub 30 części, bez żadnych dodatkowych kosztów. Najlepiej zobrazować to na prostym przykładzie: jeżeli produkt kosztuje 3000 zł to zapłacimy za niego 100 zł x 30 rat. Do 2 lipca warto skorzystać z promocji "2 raty gratis", w których sklep spłaca za nas dwie raty (w opcji kredytu 30 x 0%). 

Sklep oferuje także dodatkową ofertę ratalną, w której możemy dowolnie ustalić czas trwania kredytu (od 3 do 48 miesięcy), jednak w tym przypadku musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami. 

Raty przez internet czy z doradcą?

Podczas zakupów przez internet również możemy skorzystać z opcji ratalnej. Do wyboru mamy możliwość rezerwacji towaru w sklepie i spotkanie z doradcą kredytowym, jak również złożenie wniosku przez internet. Za pośrednictwem internetu możemy wnioskować o kwotę kredytu do 10 000 zł, a cały proces jest bardzo prosty i szybki - decyzję kredytową możemy dostać już w 15 minut. Jedyne wymagane dokumenty to dowód osobisty, dane zakładu pracy oraz numer rachunku bankowego, z którego dokonane zostanie potwierdzenie tożsamości. Jeżeli potrzebujemy większej kwoty (do 31 000 zł), to musimy spotkać się z doradcą kredytowym w sklepie RTV EURO AGD. 

Co warto teraz kupić w ofercie ratalnej?

Dzięki ofercie ratalnej w RTV EURO AGD niewielka, dopasowana rata nie obciąży tak portfela jak jednorazowy zakup sprzętu. Dzięki temu możemy zastanowić się nad zakupem lepszej lodówki, piekarnika czy telewizora. A jeżeli czeka nas np. remont kuchni to możemy w jednym kredycie 0% wziąć wszystkie sprzęty AGD, dzięki czemu obniżymy jednorazowy wydatek i będziemy mogli przeznaczyć pieniądze np. na lepsze materiały wykończeniowe. Teraz polecamy przede wszystkim ofertę telewizorów 4K, kin domowych oraz innych sprzętów multimedialnych. Jeszcze zdążymy wymienić wysłużone RTV i cieszyć się np. sportowymi emocjami podczas Mundialu w najlepszej rozdzielczości oraz z najlepszym udźwiękowieniem. 

Więcej o: