Biedronka otwiera pierwszy outlet. Ceny nawet o 80 proc. niższe. W ofercie odkurzacz za 79 złotych

Już jutro w Poznaniu otwarty zostanie pierwszy outlet sieci Biedronka. Klienci znajdą w nim m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, chemię gospodarczą i kosmetyki. Przeceny mają sięgać od 30 do 80 proc.

Outlet Biedronki, którego otwarcie zaplanowano na 12 lipca, został zlokalizowany w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. 390 (poznański Dębiec, niedaleko zjazdu z A2 na Luboń). Jak podkreśla sieć, to pierwszy tego typu format sklepu, w którym oferowane będą produkty z poprzednich kolekcji. Przeceny będą wynosić od 30 do 80 proc., a outlet będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-21, jak również w niedziele handlowe od godz. 9 do 20. 

W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne

– mówi Jakub Klimczak, Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka.

Zwróciliśmy się do firmy Jeronimo Martins Polska, właściciela Biedronki, z zapytaniem o to, czy sieć planuje otwarcie outletów również w innych polskich miastach. 

"Informujemy, że aktualnie jest to jedyny outlet sieci Biedronka i na obecnym etapie jest za wcześnie na mówienie o dalszych planach

- poinformowało nas Biuro Prasowe firmy.

Produkty znanych "biedronkowych" marek

W Outlecie kupimy np. sprzęt RTV i AGD marek Hykker, Smukee, Hoffen i Gardenic, które z są dobrze znane klientom Biedronki. Oprócz tego, na półkach znajdą się też artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria ogrodowe, chemia gospodarcza i kosmetyki.

Biedronka opublikowała już gazetkę promocyjną dla swojego outletu. W aktualnej ofercie znajdziemy m.in. odkurzacz Hoffen w cenie 79,90 zł, zestaw gamingowy FX Hykker za 24,99 zł, czy też wyciskarkę wolnoobrotową do soków za 149 zł.

Morawski: "Teraz rozwijamy się w tempie 5 proc., ale to jest nie do utrzymania. Choćby dlatego, że w Polsce zabraknie pracowników"

Więcej o: