Polacy rzucili się na Honora 7C za złotówkę. Allegro tego nie wytrzymało

Promocja, w której smartfon Honor 7C był oferowany za złotówkę najwyraźniej spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Z liczbą chętnych "polujących" na telefon w niezwykłej cenie nie poradziły sobie nawet serwery Allegro.

Wczoraj informowaliśmy o niezwykłej promocji jaką zorganizował polski odział marki Honor. Jeden z nowych modeli smartfonów z okazji debiutu na Allegro był sprzedawany za 1 zł.

Gdzie tkwił haczyk? W promocyjnej cenie dostępnych było tylko 100 egzemplarzy telefonu. Następne były już oferowane za 849 zł. Oferta była dostępna na portalu Allegro i ruszyła o godzinie 12:00, 18 lipca, ale nie trwała zbyt długo.

Nie mieliśmy wątpliwości, że spotka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. I jak można było się dziś przekonać, faktycznie cieszyła się wielką popularnością.

Promocja Honor 7C za 1 zł na AllegroPromocja Honor 7C za 1 zł na Allegro fot. screen

Honor 7C za 1 zł pojawił się w oficjalnym sklepie marki Honor na Allegro, ale tylko nieliczni mogli cieszyć się z zakupu. Wszystkie dostępne egzemplarze rozeszły się w zaledwie kilka sekund. Już kilkanaście sekund po godzinie 12:00 na stronie Allegro pokazywał się błąd, a chwilę później strona główna witała użytkowników poniższym komunikatem:

Promocja Honor 7C za 1 zł na AllegroPromocja Honor 7C za 1 zł na Allegro fot. screen

Po 20 minutach od rozpoczęcia aukcji, Allegro udało się uporać z problemami i teraz serwis działa już normalnie. Na tę chwilę w dalszym ciągu nie można jednak otworzyć sklepu marki Honor na Allegro.

Klienci, którzy mieli mniej szczęścia skarżą się zresztą na profilu marki Honor na Facebooku. A wam udało się kupić Honora 7C za złotówkę?

Aktualizacja:

Sklep marki Honor na Allegro już działa. Smartfon Honor 7C znajdziecie w nim już w standardowej cenie 849 zł.

---

Morawski: "Teraz rozwijamy się w tempie 5 proc., ale to jest nie do utrzymania. Choćby dlatego, że w Polsce zabraknie pracowników"

Więcej o: