Już dziś zobaczymy Red Dead Redemption 2 w akcji. Rockstar udostępni nowy zwiastun gry

Daniel Maikowski
Już dziś o godz. 17. czasu polskiego studio Rockstar udostępni pierwszy gameplay z Red Dead Redemption 2 - jednej z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Czy produkcja spełni oczekiwania graczy?

Red Dead Redemption 2 to dla wielu osób najbardziej wyczekiwana gra tego roku. Ja też zaliczam się do tego grona. Rockstar przyzwyczaił nas do tego, że jego produkcje zachwycają jakością - zarówno w warstwie audiowizualnej, jak również fabularnej.

O powstającym od ośmiu lat prequelu kultowego westernu, który w 2010 roku wprost zawładną sercami (i portfelami) graczy dowiadujemy się coraz więcej. Na przestrzeni ostatnich miesięcy twórcy RDR2 udostępnili aż trzy zwiastuny fabularne gry.

Czytaj też: GTA VI ma wrócić do Vice City. Zahaczy o świat karteli narkotykowych

Teraz przyszedł jednak czas na to, na co wszyscy czekają najbardziej: GAMEPLAY. Już dziś Rockstar udostępni obszerny fragment rozgrywki z Red Dead Redemption 2, dzięki któremu dowiemy się czy gra rzeczywiście prezentuje się tak obłędnie jak zwiastunach.

Wideo z zapisem rozgrywki zostanie udostępnione o godzinie 17. czasu polskiego na oficjalnej stronie studia Rockstar, jak również na YouTubie, Twitchu oraz Facebooku.

Premiera Red Dead Redemption 2 została zaplanowana na 26 października 2018 r. Gra ukaże się na konsolach PS4 i Xbox One. Póki co, brak informacji o premierze na PC-ty. Warto przypomnieć, że pierwsza część gry nigdy nie doczekała się edycji na komputery osobiste. Być może tym razem Rockstar będzie dla nas bardziej łaskawy.

Współtwórca gry "Wiedźmin": Tych błędów bym już nie popełnił [NEXT TIME]