Polscy producenci elektroniki - zobacz najciekawszą ofertę rodzimych marek

Polscy producenci są coraz cząściej doceniani również na świecie. Wybraliśmy dla was najciekawsze propozycje z oferty najbardziej znancyh polskich producentów elektroniki, które mają doskonały stosunek jakości do ceny.

Kruger&Matz

To jeden z lepiej znanych polskich producentów elektroniki, którego oferta obejmuje zarówno sprzęt AGD i RTV jak i urządzenia mobilne czy car audio. Firma, która istnieje na rynku od 2010 roku, zdobyła kilka nagród. Między innymi godło Odkrycie Roku 2013, które zostało przyznane za innowacyjność smartfona LIVE czy godło Dobra Marka 2014. 

GoClever

Firma działa od ponad 11 lat i specjalizuje się w elektronice użytkowej. Poza Polską marka znana jest w ponad 20 krajach Europy i Azji, co czyni ją jedną z najsilniejszych marek z Europy Wschodniej i Środkowej. W ofercie znajdziemy między innymi tablety, nawigacje, smartfony i smartwatche. 

Manta

Manta kieruje swoją ofertę do osób, które nie szukają najnowocześniejszych technologii i najlepszych rozwiązań. Produkowany sprzęt jest z nieco niższej półki niż czołowych liderów rynku, jednak zdecydowanie tańszy. Firma zasłynęła przede wszystkich z odtwarzaczy DVD oraz telewizorów, a w ofercie znajdziemy również dekodery, smartwatche czy urządzenia AGD. 

Kiano

Marka Kiano należy do Barel Poland Sp. z o.o. i zdobywa coraz większą popularność przyzwoitej jakości niedrogimi laptopami, urządzeniami 2w1 czy tabletami. W ofercie ponadto znajdziemy smartfony, telewizory i czytniki e-booków. Filozofia marki zakłada połączenie świetnego designu, dobrej jakości i przystępnej ceny produktów. 

Modecom

Modecom to jeden z czołowych producentów na naszym rynku, który jest dobrze znany również na świecie. Firma działa od 1999 roku - jej celem było wyróżnienie się na rynku akcesoriami komputerowymi najwyższej jakości. Dzisiaj w ofercie, poza sprzętem komputerowym (w tym akcesoriami dla graczy), znajdziemy również drobną elektronikę użytkową - smartfony, nawigacje, kamery samochodowe czy słuchawki

MaxCom

MaxCom na rynku obecny jest od ponad 15 lat - to jeden z najlepiej rozpoznawalnych producentów telefonów komórkowych GSM, aparatów telefonicznych przewodowych i bezprzewodowych, walkie-talkie oraz nawigacji GPS. W ofercie firmy znajdziemy między innymi duży wybór telefonów tradycyjnych, komórkowych dla seniorów czy wzmacnianych i wodoodpornych smartfonów.

Więcej o: