AGD od polskich producentów. Lodówki, piekarniki, zmywarki i inne sprzęty w okazyjnych cenach

Polscy producenci AGD mają silną pozycję na naszym rynku, chociaż czasem możemy nie być świadomi, że firma ma polskie korzenie. Wybraliśmy dla was AGD w okazyjnych cenach od najbardziej znanych polskich producentów.

Amica - AGD kuchenne i nie tylko

Amica to jeden z producentów o najdłużej historii, ponieważ działa już ponad 50 lat na naszym rynku. Zajmuje się przede wszystkim produkcją dużego AGD kuchennego, ale w ofercie znajdziemy również mniejsze sprzęty. Co ciekawe prawie 65% produkowanego przez polską firmę sprzętu trafia na eksport, co czyni Amicę jedną z lepiej znanych polskich firm również w innych częściach Europy. Inne brandy producenta to Hansa, Gram i CDA.

Amica - AGD kuchenne i nie tylkoAmica - AGD kuchenne i nie tylko kolaż redakcja, materiały partnerów

MPM - duże i małe sprzęty codziennego użytku

MPM to kolejna rodzima marka, która działa na rynku już prawie 30 lat. Zajmuje się produkcją wszelkiego AGD i sprzętów, które mają ułatwić codzienne domowe obowiązki. W ofercie znajdziemy więc zarówno sprzęty kuchenne, drobne AGD, odkurzacze czy gadżety do pielęgnacji urody. Szeroka oferta obejmuje ponad 250 różnych sprzętów. Podobnie jak Amica, MPM działa również za granicą - pod brandami Kedo i Smile. 

MPM - duże i małe sprzęty codziennego użytkuMPM - duże i małe sprzęty codziennego użytku kolaż redakcja, materiały partnerów

 Łucznik - nie tylko maszyny do szycia

Historia firmy sięga początku XX wieku, jednak w 1954 roku Łucznik zapoczątkował produkcję maszyn do szycia, które do tej pory są ważną częścią oferty marki. Dzisiaj jednak firma rozbudowała swoje portfolio o drobne sprzęty kuchenne i użytkowe. W ofercie znajdziemy zarówno elektryczne szczoteczki do zębów, depilatory, golarki męskie czy sokowirówki, wagi kuchenne oraz czajniki. 

Łucznik - nie tylko maszyny do szyciaŁucznik - nie tylko maszyny do szycia kolaż redakcja, materiały partnerów

Inne marki polskich producentów 

Polscy producenci AGD to dosyć spora grupa. Do bardziej znanych marek należą chociażby Dajar, Akpo, Solgaz czy Galicja. Również producenci elektroniki zaczynają wchodzić często na rynek AGD, jak np. znany producent telewizorów i dekoderów - Manta. 

Więcej o: