Dla miłośników gier konsolowych: gry i akcesoria na PlayStation, Xboxa i konsole Nintendo w dobrych cenach

Chcesz odświeżyć swoją kolekcję gier i akcesoriów? Wybraliśmy kilka najciekawszych propozycji dla miłośników konsol. Znajdą się propozycje na Xboxa, PlayStation oraz Nintendo Switch i 3DS.

Gry i akcesoria na PlayStation

Wśród akcesoriów w dobrej cenie do konsoli PS4 wybraliśmy dla was dedykowane słuchawki oraz ładowarkę do kontrolerów. Udało nam się też znaleźć limitowanej edycji niebieski Dualshock 4 w bardzo rozsądnej cenie. Pośród tytułów gier ciężko było wybrać jedynie kilka godnych polecenia. Na PS4 znajdziemy bowiem wiele ekskluzywnych gier w świetnych cenach. Te, które wybraliśmy przetestowaliśmy i możemy polecić z czystym sumieniem - wśród nich znajdziecie, np. God of War, Yakuza Kiwami czy Shadow of the Colossus.  

Gry i akcesoria na PlayStationGry i akcesoria na PlayStation kolaż redakcja, materiały partnerów

Gry i akcesoria na Xboxa

Wśród gier na Xboxa udało nam się znaleźć kilka świetnych tytułów do 130 zł. Warty polecenia jest odświeżona edycja gier Shenmue i Shenmue II, które pamiętają czasy Dreamcasta i pierwszego Xboxa, a dla wielu osób są jednymi z najlepszych tytułów, w jakie udało im się zagrać. Za mniej niż 100 zł udało nam się znaleźć kilka dobrych, starszych tytułów, o które warto uzupełnić swoją konsolową kolekcję. Więcej nowych tytułów w rozsądnej cenie znajdziecie w tym zestawieniu. Wśród akcesoriów w dobrej cenie polecamy dedykowane słuchawki od Microsoft oraz kontrolery. 

Gry i akcesoria na XboxaGry i akcesoria na Xboxa kolaż redakcja, materiały partnerów

Gry i akcesoria na Nintendo Switch i 3DS

Fani gier Nintendo zdecydowanie nie mogą narzekać, ponieważ w ostatnim czasie Nintendo Switch i 3DS wyrobił sobie całkiem mocną pozycję, dzięki czemu gry i akcesoria są o wiele łatwiej dostępne w naszym kraju. Wybór gier, które warto polecić nie był trudny - obowiązkowo każdy fan powinien w swojej kolekcji posiadać grę z serii Mario, Legend of Zelda lub Pokemon. Na rynku nie brakuje również ciekawych akcesoriów i gadżetów z gier. Warto zwrócić uwagę na zestawy Nintendo Labo, w których samo złożenie jest świetną formą zabawy i zajmuje do kilku godzin. Akcesoria możemy przetestować na mini grach dołączonych do zestawu, ale prawdziwa zabawa zaczyna się w trybie programowania gadżetów. 

Gry i akcesoria na Nintendo Switch i 3DSGry i akcesoria na Nintendo Switch i 3DS kolaż redakcja, materiały partnerów

Więcej o: