Ciekawa oferta Netii. Szybki internet z umową na 9 miesięcy (nie tylko) dla studentów

Jakiś czas temu Netia wystartowała z ciekawą promocją, która może trochę namieszać. Szybki internet do niemal 1 Gb/s dostępny w umowie na 9 miesięcy. Jak twierdzi Netia to oferta, nie tylko dla studentów.

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Czas więc najwyższy przygotować się do kolejnego sezonu wykładów i ćwiczeń. Ale w dzisiejszych czasach znacznie ważniejsze dla studenta od zeszytów i długopisów jest laptop z szybkim internetem domowym.

Rozpoczęcie roku akademickiego to intensywny czas także dla operatorów, którzy stają na głowie, aby przygotować jak najciekawsze oferty.

Internet na 9 miesięcy

Niedawno z bardzo interesującą propozycją wystartowała też Netia. W ramach trwającej właśnie promocji operator umożliwia podpisanie umowy na internet stacjonarny na 9 miesięcy, a więc dokładnie tyle, ile trwa rok akademicki.

Rozpoczynając okres świadczenia usługi teraz zakończymy go w ostatnich dniach czerwca, a więc wraz z końcem sesji i rozpoczęciem wakacji.

We wrześniu studenci wracają do miast, w których studiują i poszukują nie tylko mieszkań do wynajęcia, ale także atrakcyjnych ofert dostawców internetu stacjonarnego z umową na okres roku akademickiego. Spełniając ich potrzeby, przygotowaliśmy ofertę na 9 miesięcy, z abonamentem od 39,90 zł i opłatą aktywacyjną, co warto zauważyć na tle konkurencyjnych ofert, tylko za symboliczna złotówkę.

- mówi Bartłomiej Gierszyn, Dyrektor Marketingu B2C w Netii.

Ile to kosztuje i dostajemy w zamian?

Cena usługi zależy oczywiście od wybranej prędkości. Możemy skorzystać z jednego z kilku progów prędkości - aż do 900 Mb/s. Niezależnie od wybranej taryfy za pierwszy miesiąc trzeba będzie zapłacić 39,90 zł (+ jednorazowa opłata aktywacyjna 1 zł).

Później w zależności już od wybranej prędkości zapłacimy inną kwotę, np. 44,90 za 100 Mb/s. Podstawowy wariant to 49,90 zł za 150 Mb/s, a najbardziej zaawansowany - 89,90 zł za gigantyczną przepustowość 900 Mb/s (ceny zawierają rabaty za e-fakturę i zgody marketingowe).

Operator zaznacza jednak, że użytkownicy korzystający z niezmodernizowanych łącz (oferujących prędkość poniżej 100 Mb/s) zapłacą jednakową cenę za każdy miesiąc korzystania z usługi wynoszącą 39,90 zł.

Nie tylko dla studentów

Netia zaznacza jednak, że choć oferta jest dobrze dostosowana do studenckiego trybu życia, to firma nie ogranicza jej dostępności tylko do studentów i może skorzystać z niej każdy.

Dodatkowo, dzięki współpracy z Pyszne.pl, klienci którzy podpiszą umowę w ramach tej oferty dostanie kupon rabatowy na zamówienia.

Telewizja i internet z dostępem na żywo do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFATelewizja i internet z dostępem na żywo do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA fot. Netia

Telewizja i Internet na Ligę Mistrzów

Warto też wspomnieć o innej ofercie Netii przygotowanej specjalnie dla fanów piłki nożnej. Szybki internet do 900 Mb/s można w niej dostać wraz z usługami telewizyjnymi z dostępem na żywo do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA.

W ramach oferty dostępny jest nowy pakiet telewizyjny Polsat Sport Premium, w którym będzie można obejrzeć na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA w jakości Super HD. W ramach promocji, do końca roku pakiet będzie dostępny bez dodatkowych opłat.

Netia stworzyła najbardziej atrakcyjną ofertę pakietową z dostępem do Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wśród ogólnopolskich dostawców usług stacjonarnych. Ofertę kierujemy zarówno do naszych obecnych klientów, jak i wszystkich tych, którzy poszukują nowej, atrakcyjnej oferty pakietowej. A dodatkowo klientów Plusa oraz Cyfrowego Polsatu zapraszamy do skorzystania z oferty z rabatem smartDOM

- mówi Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny ds. Rynku B2C w Netii.

Netia dodaje też, że promocja z darmowym dostępem do Polsat Sport Premium do końca roku kierowana jest zarówno do nowych, jak i do dotychczasowych klientów operatora.

Więcej o: