Dostałeś w prezencie smartfon? Oto najlepsze darmowe aplikacje na początek

Dostałeś w prezencie nowy smartfon, ale gubisz się w gąszczu aplikacji dostępnych w sklepach Google Play i App Store? Oto darmowe aplikacje, które zdecydowanie warto zainstalować na swoim urządzeniu.
Zobacz wideo

OUTLOOKAplikacja pozwala na łatwą konfigurację konta e-mail od dowolnego dostawcy. Do tego oferuje świetną integrację z pakietem Office oraz z Dropboksem. Outlook zbiera również w jednym miejscu wszystkie nasze załączniki. 

POCKET - Znaleźliście w internecie ciekawy artykuł, ale w tym momencie nie macie czasu go przeczytać? Zapiszcie go w aplikacji Pocket i przeczytajcie później w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Również w trybie offline.

SNAPSEED - Snapseed to jedna z ciekawszych aplikacji do mobilnej edycji zdjęć oraz nakładania na nie efektów i filtrów. Aplikacja jest dość intuicyjna, a przy tym posiada funkcje, które zadowolą również bardziej zaawansowanych użytkowników.

WIKIPEDIA  - Wikipedia na smartfonie to nie tylko natychmiastowy dostęp setek tysięcy artykułów w kilkuset językach, lecz także funkcja MIEJSCA, która - dzięki wbudowanej mapie -  zmienia aplikację w rodzaj przewodnika turystycznego.

APPEAR.IN - Aplikacja umożliwia prowadzenie grupowych rozmów wideo pomiędzy ośmioma osobami jednocześnie. Możemy tworzyć własne prywatne pokoje rozmów i zapraszać do nich naszych znajomych lub współpracowników.

DROPBOX - Jedna z najpopularniejszych "chmurowych" aplikacji na rynku, która pozwala na przechowywanie naszych dokumentów zdjęć oraz innych multimediów. Poszczególne pliki możemy synchronizować na wielu urządzeniach.

CLOU -  Clou to jedna z najciekawszych "magazynowych" aplikacji dla Androida i iOS. Codziennie otrzymujemy dostęp do ciekawych artykułów z różnych dziedzin - od polityki, przez historię, po sport i technologie.

CANVA -  Intuicyjne, a zarazem funkcjonalne narzędzie do tworzenia plakatów, zaproszeń i prezentacji. Za pomocą kilku dotknięć możemy stworzyć profesjonalnie wyglądającą grafikę, a następnie zapisać ją w pamięci smartfona.

Naszą recenzję tych aplikacji znajdziesz w wideo powyżej.

Gazeta.pl to nie tylko polityka i gospodarka, lecz także tematy lokalne, poruszające problemy mniejszych społeczności, bliższe ludziom. Poświęć trzy minuty i pomóż nam lepiej zrozumieć, o czym chcesz czytać. Kliknij tutaj, żeby rozwiązać krótką ankietę.

Więcej o: