Zegarki męskie Casio, Timex, Diesel, Armani i wiele innych. Przegląd

Zegarek to ponadczasowy dodatek do męskich stylizacji. Przejrzeliśmy ofertę znanych marek i wybraliśmy najciekawsze modele, które będą się dobrze prezentować przy różnych okazjach.

Zegarki męskie Casio

Japońska marka Casio to jedna z najpopularniejszych i lepiej rozpoznawalnych na świecie. Historia marki sięga połowy lat 40-tych ubiegłego wieku, jednak produkcją zegarków zajęła się dopiero w 1974 roku. Przełomem w branży były zegarki z elektronicznym wyświetlaczem i kalkulatorem. Dzisiaj Casio to świetne połączenie nowoczesnych rozwiązań i dobrego designu. 

Zegarki męskie Timex

Timex zajmuje się produkcją zegarków od 1950, chociaż marka ma znacznie dłuższą historię. Zegarki znane są przede wszystkim z dużej wytrzymałości, a jednocześnie są przystępne cenowo. W kolekcji znajdziemy przede wszystkim modele o klasycznym charakterze, ale znajdą się również bardziej nowoczesne propozycje.

Zegarki męskie Swiss

Swiss to marka, która mocno związana jest ze szwajcarską tradycją rzemieślniczą. Zegarki, które oferują w swoich sklepach, są wysokiej jakości, a przy tym wyróżniają się ciekawym designem. W ofercie znajdziemy zarówno klasyczne modele, jak i wytrzymałe zegarki sportowe i o charakterze militarnym. Wśród zegarków sprzedawanych w ich sklepach znajdziemy także modele innych producentów, takich jak Daniel Wellington, Festina, Fossil, Garmin czy Hanowa Swiss Military.

Zegarki designerskich marek

Znane marki modowe również mają w swojej ofercie ciekawe propozycje męskich zegarków. Mimo że zwykle nie są to modele oferujące najlepsze rozwiązania technologiczne, to jednak zwraca uwagę ich jakość i świetny design. Warto zwrócić uwagę na takie marki jak Armani, Lacoste, Tommy Hilfiger czy Diesel. Poniżej kilka naszych propozycji. 

Więcej o: