Piekarniki do zabudowy -nowoczesne AGD od czołowych producentów [Przegląd]

Dobrej jakości piekarnik to zakup na długie lata. Obecnie firmy oferują wiele ciekawych, nowoczesnych rozwiązań, które mają za zadanie ułatwić nam przygotowywanie posiłków. Oto najciekawsze, nowoczesne piekarniki do zabudowy, jakie udało nam się znaleźć w sklepach internetowych.

Nowoczesne piekarniki do zabudowy

Czołowi producenci jak Amica, Samsung, Bosch, czy Electrolux prześcigają się, by zapewnić klientom produkty najwyższej jakości. Nowoczesne piekarniki oferują więc często szereg dodatkowych funkcji. Do najpopularniejszych należą automatyczne funkcje pieczenia zgodnie z przepisem zapisanym w pamięci piekarnika, automatyczne czyszczenie czy liczne funkcje pieczenia. W sprzedaży znajdziemy też piekarniki z funkcją pieczenia lub gotowania na parze, co jest pomocne zawsze wtedy, gdy zależy nam na soczystości przygotowywanych dań. Ciekawą opcją są piekarniki Samsung Dual Cook, które wykorzystują technologię, pozwalającą na pieczenie dwóch potraw jednocześnie, tak by zapach nie przenikał się. Nowoczesne piekarniki często wyposażone są też w funkcje mikrofali - są to zwykle mniejsze urządzenia 2w1. 

Piekarniki w stylu vintage

Nowoczesny piekarnik może również wyglądać stylowo. Jeśli poszukujemy produktu, który będzie się wyróżniał, a jednocześnie będzie świetnie się prezentował w klasycznie wyglądającej kuchni, polecamy piekarniki retro. Tego typu sprzęty nie ustępują wcale pod kątem funkcji tym, które prezentują nowoczesny design. Wśród najbardziej rozpoznawalnych producentów, które oferują piekarniki tego typu możemy wyróżnić marki Smeg, Amica, Candy oraz  Electrolux. 

Więcej o: