Jakie gry warto kupić na Nintendo Switch? Świetne tytuły w dobrych cenach

Switch jest najszybciej sprzedającą się konsolą w historii Nintendo. Za jej sukcesem nie stoi najnowocześniejsza technologia, ale wygodne rozwiązania i kultowe tytuły, które przyciągają graczy niezależnie od wieku. Oto nasze propozycje, przy których będziecie się dobrze bawić całą rodziną.

Takie serie jak Mario, Legend of Zelda czy Pokemon zna większość osób, nie tylko zapaleni gracze. Te kultowe tytuły mocno weszły już w pop kulturę i są znane szerokiej publiczności, dzięki czemu również Nintendo stało się rozpoznawalną marką. Po niezbyt dużym sukcesie Wii i Wii U w naszym kraju, Nintendo Switch skutecznie podbija rynek. To ciekawa propozycja zarówno dla hard-core'owych graczy, jak i dla tych, którzy wolą pograć od czasu do czasu, także z dziećmi czy w zabawne gry imprezowe. Switch oferuje wiele tytułów, które trafiają w gusta różnych grup docelowych. Nie brakuje solidnych, rozbudowanych tytułów RPG (Legend of Zelda: Breath of the Wild, Xenoblade Chronicles 2 czy Octopath Traveler), gier wyścigowych (Mario Kart 8 Deluxe), bijatyk (Super Smash Bross Ultimate, Pokken Tournament DX) czy gier dla familijnych (Super Mario: Odyssey, Psi, seria LEGO czy Captain Toad: Treasure Tracker). 

Na naszej liście znalazły się zarówno tytuły ekskluzywne dla konsoli, jak i inne, które o które warto uzupełnić swoją kolekcję. Staraliśmy się wybrać tytuły, które będą pokazywały różnorodność oraz możliwości, jakie daje konsola Nintendo. 

Jeśli jesteście posiadaczami konsoli 3DS lub 2DS, również dla was wybraliśmy kilka ciekawych tytułów: 

Więcej o: