Wiedźmin 3: Dziki Gon już wkrótce na konsolach Nintendo Switch. Premiera jeszcze w tym roku

Studio CD Project RED zapowiedziało, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon już wkrótce będzie dostępna dla właścicieli przenośnych konsol Nintendo Switch. Jej premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku.
Zobacz wideo

Wiedźmin 3: Dziki Gon, czyli ostatnia część wiedźmińskiej sagi w wersji wideo, to jedna z najbardziej znanych produkcji studia CD Project RED. Do tej pory mogli w nią grać jedynie użytkownicy platform stacjonarnych - PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Od pewnego czasu mówiło się jednak, że ostatnia z gier o Geralcie z Rivii trafi w końcu na przenośne konsole. Plotki te potwierdziły się na największej z wystaw przemysłu gier komputerowych, czyli na tegorocznym E3 w Los Angeles.

Wiedźmin 3: Dziki Gon. Edycja Kompletna na Nintendo Switch jeszcze w tym roku

Studio CD Project RED zapowiedziało, że Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na konsole Nintendo Switch jeszcze w tym roku, jednak nie podało dokładnej daty premiery konsolowej wersji gry o wiedźminie Geralcie. Wiadomo jednak, że użytkownicy przenośnych konsol Nintendo Switch będą mogli zagrać w Edycję Kompletną, która będzie zawierać grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także wszystkie dodatki, które zostały wydane po premierze gry. 

 

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole Nintendo Switch będzie dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. "W skład wersji pudełkowej wchodzi kartridż z całą zawartością Edycji Kompletnej, kompendium wiedzy na temat wiedźmińskiego uniwersum, mapę świata gry oraz zestaw wiedźmińskich naklejek" - czytamy na stronie CD Project RED

Polskie studio wierzy, że przeniesienie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole Nintendo Switch umocni pozycję gry, która jest najchętniej kupowanym tytułem z całej wiedźmińskiej serii. Do tej pory sprzedano ponad 20 milionów kopii Wiedźmin 3: Dziki Gon na różne platformy i ponad 40 milionów kopii wszystkich trzech części wiedźmińskiej sagi.

Więcej o: