PlayStation Plus i Xbox Games with Gold [SIERPIEŃ 2019]. Jakie gry w ofercie?

Użytkownicy PlayStation 4 mogą w sierpniu pobrać za darmo między innymi grę "Sniper Elite 4". Na subskrybentów Games with Gold czeka z kolei "Gears of War 4".
Zobacz wideo

Sierpień to bardzo dobry miesiąc dla subskrybentów usług PlayStation Plus oraz Xbox Games with Gold. W ofercie pojawiło się kilka interesujących gier, które zostały bardzo  dobrze ocenione prze recenzentów.

PlayStation PlusPlayStation Plus PlayStation Plus

PlayStation Plus - "Sniper Elite 4" oraz "WipEout Omega Collection"

W ofercie PlayStation Plus na sierpień znajdziemy gry "Sniper Elite 4" oraz "WipEout Omega Collection". Pierwszy tytuł to trzecioosobowa gra akcji osadzona w realiach II wojny światowej. Wcielamy się w postać Karl Fairburne'a, który ma wykonać szereg tajnych misji w opanowanych przez nazistów Włoszech.

"WipEout Omega Collection" to z kolei zręcznościowa gra wyścigowa. Możemy ścigać się na 26 torach i zasiąść za sterami 46 unikatowych statków. Do naszej dyspozycji oddano 9 trybów rozgrywki. "Ostre jak brzytwa zakręty, karkołomne pętle i nagłe obniżenia sprawdzą twoje umiejętności, a ty będziesz uwalniać bomby, miny i pociski w kierunku rywali w zaciekłej walce o pierwsze miejsce" - zachwalają twórcy gry.

Games with GoldGames with Gold Games with Gold

Xbox Games with Gold - "Gears of War 4" i "Forza Motorsport 6"

Na użytkowników usługi Games with Gold czekają w sierpniu aż cztery darmowe tytuły. Dwa z nich są dostępne już od 1 sierpnia, a na kolejne dwa trzeba poczekać do 15 sierpnia.

Pierwszy z tytułów to "Gears of War 4" - kontynuacja znakomitej taktycznej gry akcji, której użytkownikom Xboksa przedstawiać nie trzeba. Drugim z tytułów to "Torchligt" - gra z gatunku hack&slash, która została stworzony przez studio Runic Games. Jego członkowie pracowali m.in. przy kultowej serii "Diablo".

W połowie miesiąca gracze będą mogli pobrać "Forza Motorsport 6" - kolejną odsłonę jednej z najbardziej kultowych serii na Xboksa. Drugi z tytułów to trzecioosobowa gra akcji "Castelvania: Lords of Shadow". 

Więcej o: