CD Projekt na Gamescom 2019. "Wiedźmin 3" na Nintendo i "Cyberpunk 2077" na Google Stadia

Gamescom 2019. Według najnowszych informacji producentów gra "Cyberpunk 2077" zostanie udostępniona dla graczy na Google Stadia w 2020 roku. Z kolei "Wiedźmin 3" zadebiutuje w wersji na Nintendo Switch jeszcze w tym roku.
Zobacz wideo

CD Projekt podzielił się dwiema istotnymi dla graczy informacjami. W ramach targów E3 2019 zaprezentowano nowy zwiastun zapowiadający wydanie gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" na Nintendo Switch. Z kolei podczas wydarzenia organizowanego przez Google poinformowano o dacie sprzedaży "Cyberpunk 2077" na platformie Google Stadia.

CD Projekt - terminy gier "Wiedźmin 3" i "Cyberpunk 2077" w nowych wersjach 

Zgodnie z komunikatem CD Projekt gra "Cyberpunk 2077" zostanie udostępniona do sprzedaży w 2020 roku na Google Stadia, czyli platformie umożliwiającej przeprowadzenie rozgrywek na różnej gamie urządzeń. Zgodnie z zapowiedziami CD Projekt: - Wersja na Google Stadia pozwoli w pełni cieszyć się wciągającą rozgrywką, nietuzinkową opowieścią oraz wykorzystującą zaawansowane rozwiązania technologiczne grafiką niezależnie od posiadanego sprzętu.

Na razie nie podano jednak szczegółowego terminu wydania tego tytułu we współpracy z Google. W wersji na PC, Xbox One i PlayStation 4 gra ukaże się 16 kwietnia 2020 roku.

Dodatkowo CD Projekt zapowiedziało, że 15 października 2019 roku w wersji cyfrowej i pudełkowej ukaże się gra "Wiedźmin 3: Dziki Gon" dedykowana na Nintendo Switch. Obecnie można zamawiać już grę w tej wersji w przedsprzedaży. Gra udostępniona będzie jako tak zwana edycja kompletna, na którą składają się dodatki - Krew i wino czy Serce z kamienia.

 
Więcej o: