Nowa technologia w studiu Polsat Sport. Paulina Chylewska "weszła w ekran" i "przeniosła się" na stadion
Nową technologię studia sportowego w telewizji Polsat Sport zaprezentowano po raz pierwszy w ubiegłą środę. Stało się to podczas emisji studia sportowego Ligi Mistrzów przed meczem Bayernu Monachium z drużyną Crvena Zvezda Belgrad.
Nowa technologia w Polsat Sport. Paulina Chylewska zrobiła krok i przeniosła się z Warszawy do Monachium
Podczas studia Ligi Mistrzów dziennikarka Polsat Sport Paulina Chylewska przeniosła się wirtualnie ze studia w Warszawie na stadion Allianz Arena w Monachium, po czym odbyła kilkuminutową rozmowę z Romanem Kołtoniem, który relacjonował mecz z miejsca, w którym się on odbywał. "Dało się odczuć, że murawa monachijskiego stadionu prezentowała się tak, jakby redaktor Chylewska stąpała po niej osobiście" - pisze Polsat News.
Nowoczesne studio Polsatu Sport zostało zaprezentowane niespełna tydzień temu. Wykorzystano w nim m.in. wspomnianą technologię rzeczywistości rozszerzonej.
- Ale wiecie co jest najlepsze w tym studiu. W tym studiu najlepsze jest to, że ja robię cztery kroki do przodu i już jestem w Warszawie. To jest lepsze niż w samolocie - powiedział dla Polsatu Sport dziennikarz i komentator sportowy Tomasz Smokowski.
-
Przedszkola i żłobki zamknięte na dłużej? Nieoficjalnie: Rząd wysłał sygnał
-
Glapiński zatwierdził banknot z wizerunkiem Lecha Kaczyńskiego. "Chcemy oddać hołd wielkiemu człowiekowi"
-
Podatek od zakupu mieszkania - ile wynosi i jakie stawki obowiązują? Kto płaci podatek od wzbogacenia?
-
Podatek od samochodu. Kto musi zapłacić podatek od kupna samochodu?
-
3 fakty o pracy w sprzedaży w Philip Morris w Polsce, które warto znać.
- Zysk NBP w 2020 wyniósł ponad 9 mld zł. Ogromna suma wpłynie do budżetu państwa
- USA. Przez epidemię koronawirusa brakuje keczupu. Ceny małych opakowań w górę
- Kiedy odmrażanie biznesu? Prezes PFR: Maj, czerwiec może być momentem zwrotnym
- Tupolewizm. Dr Piotr Stankiewicz: Smoleńsk był emanacją stanu III RP. Państwa z tektury
- Ingenuity zakręcił wirnikami na Marsie. Przełomowy lot w niedzielę. O co chodzi w eksperymencie NASA?