Epic Games Store z kolejnymi promocjami. Tym razem za darmo Metro 2033

Epic Games co jakiś czas udostępnia gry do pobrania za darmo. Tym razem będzie można bezpłatnie ściągnąć dwie, produkcje - Everything oraz Metro2033: Redux. Promocja potrwa przez tydzień.
Zobacz wideo

W mijającym tygodniu Epic Games dał możliwość pobrania za darmo aż sześciu tytułów AAA, czyli gier najwyższej klasy. Wszystkie je łączy postać Batmana. Dzisiaj przez cały dzień można dodawać do swojej biblioteki trylogię Batman Arkham oraz LEGO Batman. Kolejne tytuły, który będą dostępne do pobrania to ponownie wysokiej jakości produkcję. Do 3 października będzie można ściągnąć Everything oraz Metro 2033: Redux. Wystarczy wejść na Epic Games Store, a następnie dodać gry do naszej biblioteki. Nie musicie się spieszyć, żeby przejść je obie w ciągu najbliższych 7 dni. Po dodaniu ich do kolekcji, zostaną tam na stałe, więc będzie można się nimi cieszyć nawet po zakończeniu promocji.

Darmowe gry na Epic Games Store to symulator wszystkiego oraz postapokaliptyczna strzelanka

Everything jest generatorem światów. Możemy w nim obserwować oraz zmieniać praktycznie każdy element – zarówno w skali mikro jak i makro. Da się przejąć kontrolę w zasadzie nad wszystkim, poczynając od atomów i komórek, przez istoty żywe oraz budynki, a na gwiazdach, planetach i galaktykach kończąc. Gra nie ma większego celu czy fabuły. Podczas eksploracji rzeczywistości, na różnych poziomach tworzymy encyklopedię, w której opisane są wszystkiego części tego uniwersum. Gra mimo abstrakcyjnej i nietypowej rozgrywki zyskała grono zwolenników oraz zgarnęła wysokie oceny, jej wynik na Metacritic to 80/100.

Metro 2033: Redux to natomiast odświeżona wersja gry Metro 2033 z 2010 roku. Początkowo tytuł ukazał się na PC oraz Xbox 360, a po 4 latach twórcy zdecydowali się wydać wersję na konsole nowej PS4 oraz Xbox One. Metro 2033 powstało na podstawie popularnej książki Dimitrija Głuchowskiego. Jest to FPS z elementami survival horroru, w którym trafiamy do moskiewskiego metra, gdzie kryją się ludzie, którzy przeżyli wojnę nuklearną sprzed 20 lat. 

Więcej o: