GTA: San Andreas do ściągnięcia za darmo na Rockstar Games Launcher. Tylko do 8 października

Rockstar rozdaje od 3 tygodni - za darmo - GTA: San Andreas. Grę można bezpłatnie pobrać na PC przez Rockstar Launcher do 8 października.
Zobacz wideo

W zeszłym miesiącu, 17 września, studio odpowiedzialne za kultową serię Grand Theft Auto, wystartowało z nową platformą na PC – Rockstar Games Launcher. Z tej okazji ruszyła też promocja na klasyczny tytuł od tego studia, czyli GTA: San Andreas. Gra jest dostępna do pobrania tylko do wtorku 8 października. Żeby to zrobić, trzeba ściągnąć program ze strony Rockstar, zainstalować go, odnaleźć promocję i kliknąć w “Odbierz za darmo”. San Andreas wyszło w 2005 roku i choć grafika się zestarzała, to wciąż jeden z najbardziej grywalnych tytułów w serii, przez wielu uważany za najlepszą część. W grze wcielamy się w Carla Johnsona, który po powrocie do miasta rozpoczyna swoją gangsterską karierę. Jak zawsze w GTA kradniemy samochody, prowadzimy rozboje i napady oraz uciekamy przed policją. W  serwisie Metacritic gra w wersji na komputery zebrała oszałamiające 93 punkty na 100. 

Rockstar Games Launcher to nowy sklep twórców GTA

Kolejne studia i wydawcy gier, zakładają swoje własne wirtualne sklepy, chcąc się uniezależnić od dużych dystrybutorów. Rockstar taką platformę miał już w 2008 roku, ale we wrześniu wydał jej nową wersję. Na Rockstar Games Launcher zakupimy gry studia, do których będziemy mieli łatwy dostęp z poziomu aplikacji na komputer. GTA: San Andresa, to zapewne tylko pierwsza z promocji, jakie przygotowała firma. Z okazji zapowiedzianej premiery Red Dead Redemption 2, kupując grę na platformie Rockstara w preorderze, będzie można dostać 2 gry za darmo oraz całą listę różnych bonusów do gry.  

Więcej o: