GTA 6 w 2020 lub 2021 roku. Tak twierdzi aktor podkładający głos Trevorowi

Na Brasil Games Show pojawili się aktorzy głosowi z poprzedniej części Grand Theft Auto. Steven Ogg, który grał Trevora, twierdzi, że GTA 6 może pojawić się "już" w przyszłym lub jeszcze następnym roku.

Brazylijski portal MeUPS4 podaje, że podczas Brasil Game Show 2019 odbył się wywiad z aktorami, którzy użyczyli głosów trójce bohaterów z GTA 5. Gdy przyszedł czas na pytania publiczności, jeden z uczestników wydarzenia spytał, przy jakiej grze chcieliby pracować. Shawn Fonteno, głos Franklina, odparł, że przy GTA 6. Ned Luke wcielający się w Michaela, szybko dodał: “Nie żebyśmy mogli rozmawiać albo potwierdzić istnienie tego tytułu”, a Steven Ogg podkreślił, że nie mogą powiedzieć, iż gra powstaje. W teorii były to zwykłe spekulacje, ponieważ Rockstar nigdy nie powtarza dwóch tych samych głównych bohaterów, ale...

GTA 6 jest w produkcji, o czym wiemy z przecieków azjatyckiego oddziału Rockstar

Na początku miesiąca wyciekła informacja, że w produkcji jest zarówno kolejna część Grand Theft Auto, jak i sequel gry Bully. Plotka pochodzi od źródła z Rockstar India, a więc prosto od firmy, która pośrednio może pracować przy produkcji.

Steven Ogg może więc posiadać pewne informacje z pierwszej ręki, o których nie pozwolono mu rozmawiać. W GTA 6 nie musi wystąpić jako postać pierwszoplanowa, ponieważ w historii serii zdarzały się przypadki, że bohaterowie jednej części, pojawiali się w innej. W dalszej części wywiadu Ogg brzmiał dosyć poważnie, gdy wypowiadał poniższe słowa:

GTA 6 wyjdzie niedługo. Produkcja gry zajmuje 7-8 lat, więc możecie to sobie policzyć

Poprzednia część wyszła w 2013 roku, więc rzeczywiście wszystko składa się w całość. Zgodnie ze słowami Ogga, Rockstar GTA 6 powinien wydać w 2020 lub 2021 roku.

Więcej o: