PlayStation Plus na listopad 2019. Sony ujawniło darmowe produkcje dla abonentów

Sony pokazało, jakie gry będzie można za darmo pobrać w lisopadzie w ramach abonamentu PlayStation Plus. Wśród dwóch produkcji, jedna jest dla fanów gier akcji, a druga dla wszystkich, którzy lubią się bać.
Zobacz wideo

Jak co miesiąc, Sony udostępnia za darmo dwie duże produkcje w ramach abonamentu PlayStation Plus. Czy warto przedłużyć subskrypcję w tym miesiącu? Zdecydowanie tak! Przez cały nachodzący miesiąc będzie można dodać do swojej biblioteki Nioh oraz Outlast 2. Gry będą dostępne od piątku 1 października.

 

Nioh to produkcja studia Team Ninja, która stworzyła między innymi Dead or Alive oraz serię Ninja Gaiden. Uczyniło to z nich specjalistów od krwistych gier akcji, w których bohater ma szeroki wachlarz ekwilibrystycznych ciosów. Dokładnie taką sama produkcją jest Nioh. Akcja rozgrywa się średniowiecznej Japonii. Kraj jest pogrążony w wojnie domowej, a jakby kłopotów było za mało, to wszędzie zaczęły pojawiać się yokai, wyjątkowo groźne demony. Sterujemy samurajem, który musi pokonywać kolejnych przeciwników. Oprócz walki z demonami, jego zadaniem jest pomóc przybyszowi z Zachodu, który ściga innego obcokrajowca w Kraju Kwitnącej Wiśni. Gra została bardzo dobrze przyjęta i na Metacritic otrzymała 88 punktów na 100, zliczonych na podstawie ponad 100 różnych recenzji.

Outlast 2 to sequel survival horroru z 2013 roku. Podczas rozgrywki próbujemy zinfiltrować niewielką wioskę w Stanach Zjednoczonych, w celu odbicia żony protagonisty. Została ona porwana po katastrofie helikoptera, którą przeżyła razem z mężem. Niestety miała mniej szczęścia od miłości swojego życia, ponieważ porywacze okazali się szalonymi okultystami, którzy są przekonani, że świat niedługo się skończy.

PlayStation Plus co miesiąc udostępnia darmowe gry

By grać przez sieć na konsoli Sony, wymagane jest wykupienie abonamentu PlayStation Plus. Jego miesięczny koszt to 37 zł, za kwartał trzeba zapłacić 100 zł, a za 12 miesięcy 240 zł. Do końca października w ramach subskrypcji można dodać do biblioteki The Last of Us Remastered oraz MLB Show 2019. Gry nie znikają z naszego konta po zakończeniu promocji.