Black Week rusza! Telewizory taniej nawet o 70% - wybraliśmy sprzęt warty uwagi

Black Week to idealna okazja to zakupu wymarzonego sprzętu RTV. Zwłaszcza, że rabaty sięgają nawet 70%! Już teraz skuś się na świetny telewizor, którego parametry naprawdę robią wrażenie. Smart TV, 4K Ultra HD to tylko niektóre z plusów. Zobacz zestawienie najlepszego sprzętu, na który warto zwrócić uwagę podczas promocji.
open-image
  • SKYMASTER 55SUA2525

   Telewizor SKYMASTER spełni twoje wymagania i zapewni realistyczne doznania. Dzięki obrazowi UHD poczujesz różnicę! To dlatego, że ma 4 razy większą rozdzielczość niż opcja Full HD. Skorzystaj również z nowoczesnych form rozrywki dostarczanych przez Internet, dzięki Android Smart Plus. Ogromny pakiet najlepszych filmów i seriali "od ręki" czeka na ciebie na platformie rozrywkowej dostępnej wśród podstawowych aplikacji. Podłączaj do niego kino domowe, konsolę do gier i komputer!
   Sprawdź cenę
  • SAMSUNG QE55Q70RA QLED

   Zaawansowana technologia Samsung precyzyjnie zarządza podświetleniem, dzięki czemu możesz doświadczać najgłębszych emocji. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 4x odkryje przed tobą nowy poziom intensywnej czerni i perfekcyjnego kontrastu. Mało tego! Samsung QLED sam dostosuje jasność ekranu i głośność do warunków panujących w twoim pokoju. Dzięki funkcji SmartThing możesz połączyć
   większość urządzeń w swoim domu w sieć i zarządzać nimi z poziomu jednej aplikacji.
   Sprawdź cenę
  • LG 55UM7000 UHD Smart TV

   Szybki i dokładny 4-rdzeniowy procesor usuwa szum oraz zapewnia dynamiczne kolory i kontrast. Inteligentny procesor wspomagany technologią AI posiada zachwycający, szczegółowy obraz i doskonały dźwięk, dzięki którym przeniesiesz się do wirtualnego świata. Advanced Color Enhancer dynamicznie koryguje kolory i kontrast, zapewniając żywszy obraz - a to nie wszystko! Plusów jest jeszcze więcej.
   Sprawdź cenę
  • SONY KD55XF8505 UHD

   Dzięki funkcjom sterowania głosem telewizor z Android TV pozwala szybko znajdować filmy i programy przy użyciu aplikacji lub sygnału telewizyjnego. Mało tego! Dzięki technologiom Object-based HDR remaster i Super Bit Mapping 4K HDR procesor obrazu zapewnia doskonałe odwzorowanie głębi, tekstur i naturalnych barw. Czyste, jaśniejsze kolory sprawiają, że obraz jest wyjątkowo realistyczny. Black Week pozwoli ci dorwać ten sprzęt w świetnej cenie!
   Sprawdź cenę
  • THOMSON 55UE6400 UHD SmartTV

   4K Ultra HD, UHD Color Extender, Android, SmartTV - czego chcieć więcej? Ten telewizor ma wszystkie możliwe opcje, które pozwolą ci cieszyć się najwyższą jakością obrazu i doznaniami jak w kinie! Tylko podczas Black Week możesz dorwać go w specjalnej cenie. Ekran posiada 55", dzięki czemu będzie świetnym rozwiązaniem zarówno do mniejszego, jak i większego mieszkania.
   Sprawdź cenę
Więcej o: