DOOM obchodzi 26. urodziny. Bethesda przygotowała z tej okazji konkurs i urodzinowy stream

DOOM wyszedł już 26 lat temu. Bethesda przygotowała z tej okazji niespodzianki dla fanów - konkurs i stream, w którym m.in. zostaną ujawnione informacje o kolejnej części gry, DOOM Eternal.

Bethesda zaplanowała dla swoich fanów intensywny tydzień. W weekend będzie można zupełnie za darmo pograć w ostatnią część postapokaliptycznego RPGa, Fallout 76. Gra pojawiła się ledwie rok temu, a od czwartku do poniedziałku będzie może przetestować podstawową wersję gry oraz kupić za połowę cenę pełną wersję z dodatkami. Dzisiaj z kolei studio przygotowało atrakcję z okazji wydania pierwszej części kultowej produkcji DOOM , która na rynek trafiła 10 grudnia 1993 roku.

DOOM kończy 26 lat. Z tej okazji Bethesda przygotowała konkurs i urodzinowy stream

Oczywiście, 26. urodziny nie są okrągłą liczbą, którą trzeba świętować w jakiś wyjątkowy sposób. Jednak mając w zanadrzu kolejną część serii, której premiera jest zaplanowana już na 20 marca 2020 r., prezentacja kolejnej porcji informacji akurat dzisiaj, wydaje się świetnym ruchem. To właśnie DOOM Eternal, ma być najważniejszym punktem dzisiejszego streama, który startuje na Twitchu o 19:00 czasu polskiego już dzisiaj, 10 grudnia. Jako że premiera produkcji jest bliska, to wiemy o niej już dość sporo. Bethesda w związku z tym, nie będzie miała aż tak dużo do zdradzenia fanom. Może więc część wystąpienia zostanie poświęcona przyszłości całej marki i planów na następne lata? Przekonamy się wieczorem.

 

Do tego czasu warto sprawdzić stronę producenta, który przygotował konkurs dla fanów, o dźwięczne nazwie "DOOM Slayers Club". Do wygrania wyjątkowy artbook, przedstawiający historię gry i opatrzony autografami twórców gry ze studia id Software.

Więcej o: