Epic Games Store z hat-trickiem. Za darmo Darksiders, Darksiders II i Steep

Epic Games Store z przytupem zamyka swoją promocję 12 dni z grami za darmo. Ostatnia paczka to aż trzy produkcje: Darksiders, Darksiders II i Steep.
Zobacz wideo

Epic Games Store jak zaczął rozdawać gry, tak nie może skończyć. Do końca zeszłego roku sklep twórców m.in. Fortnite rozdawał co tydzień nową grę. I nie były to byle jakie produkcje, a uznane przez fanów tytuły. Zdarzały się tytuły AAA, jak po trzy gry z serii Batman i LEGO Batman czy Metro 2033 Redux, czy mniejsze, ale dobrze oceniane produkcje jak Bad North. Pod koniec 2019 roku Epic Games Store jeszcze bardziej przyśpieszył i rozpoczął promocję: przez ostatnie 12 dni codziennie do pobrania była inna produkcja. Promocja dobiega końca i z tej okazji platforma przygotowała prawdziwą bombę. 

Epic Games Store rozdaje aż trzy gry na koniec promocji, w tym dwie części Darksiders

Od wczoraj w Epic Games Store można za darmo dodać do swojej biblioteki gry:

  • Darksiders Warmastered Edition,
  • Darksiders II Deathinitive Edition 
  • Steep

Darksiders to jedna z najważniejszych serii mijającej dekady. Jest to hack'n'slash, w którym głównym o bohaterami są... Jeźdźcy Apokalipsy. W ramach promocji dostajemy odświeżone wersje pierwszej i drugiej części, co jest miłym gestem ze strony Epic Games Store, ponieważ pierwsza część pojawiła się w 2010 roku. W niej jedne z Jeźdźców ma zadanie znaleźć osoby odpowiedzialne za rozpętanie wojny między niebem a piekłem. W sequelu z kolei wcielamy się w Śmierć, by pomóc Wojnie, która wpadła w tarapaty. 

Steep to zupełnie inna para kaloszy. To symulator różnych sportów zimowych, który wyróżnia otwarty świat. To od nas zależy gdzie poszusujemy na nartach, snowboardzie. Możemy wybrać nawet wingsuit i z samego szczytu góry zlecieć niczym polatucha, czyli popularna latająca wiewiórka.

Produkcje do własnej biblioteki można dodać aż do 9 stycznia go godziny 17:00. Po zrobieniu tego, gry można uruchomić w dowolny momencie. 

Więcej o: