Xbox Game Pass z nowymi grami już dzisiaj. A za tydzień na platformę trafi Tekken 7

Xbox Game Pass regularnie powiększa bibliotekę tytułów, w które można grać w ramach abonamentu. W najbliższym czasie do bazy gier zostanie dodanych pięć nowych produkcji, z których dwie są już dostępne.
Zobacz wideo

Xbox Game Pass to Netflix dla graczy. W ramach miesięcznego abonamentu dostajemy dostęp do bazy przeszło 100 gier, w które możemy grać bez ponoszenia dodatkowych opłat. Cała usługa w regularnej cenie kosztuje 40 zł, zarówno na konsolę jak i komputery. Obecnie można jednak wykupić Xbox Game Pass Ultimate, w którego skład wchodzi konto Xbox Live Gold, za jedynie 4 zł/miesięcznie przez pierwszy 90 dni trwania subskrypcji. Jest to doskonała okazja na przetestowanie usługi i na ewentualna rezygnację lub pozostanie przy niej.

>>> Zobacz też: CES 2020: AMD pokazało porty w Xbox Series X i zaliczyło dużą wpadkę

Xbox Game Pass z nowymi grami w styczniu

Microsoft ostatnio rozpieszcza graczy. Tuż przed świętami do Xbox Game Pass dodany został Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na początku roku, 3 stycznia, gracze otrzymali jeszcze większy prezent, najpopularniejszą grę w historii, czyli Grand Theft Auto V. Microsoft nie ma zamiaru jednak zwalniać tempa. Od dzisiaj w ramach abonamentu można grać w dwie kolejne produkcje:

  • Frostpunk
  • Sword Art Online: Fatal Bullet

Największy hit z dostępnych w najbliższym czasie trafi do usługi jednak za tydzień. W czwartek 16 stycznia Xbox Game Pass zostanie wzbogacony o Tekkena 7. Wszystkie te niespodzianki dotyczą niestety jedynie graczy konsolowych. Firma nie zapomniała jednak o tych, którzy wolą grać na komputerach. Dla nich również przygotowano kolejne produkcje, ale nie zostały podane daty ich premiery na platformie. Wiadomo jedynie, że "nadejdą wkrótce" (ang. coming soon), a będą to:

  • Frost Punk 
  • FTL: Faster Than Light
Więcej o: